Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

Zabiegi w szpitalu CM Salus w Kłodzku

W oddziale szpitalnym Centrum Medycznego Salus w Kłodzku wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów chirurgicznych i ambulatoryjnych z zakresu ortopedii, laryngologii, urologii, chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej i ginekologii w trybie tzw. chirurgii jednego dnia. Metoda ta, dzięki stosowaniu przez nasz zespół medyczny nowoczesnych technik operacyjnych, pozwala do niezbędnego minimum skrócić pobyt pacjenta w szpitalu.

Doskonałe przygotowanie zawodowe i duże doświadczenie naszych lekarzy i pielęgniarek, wysokiej klasy wyposażenie medyczne szpitala oraz wypracowane przez lata i ściśle przestrzegane przez personel restrykcyjne procedury, gwarantują bezpieczeństwo zabiegów oraz wysoką skuteczność leczenia.

Usługi w ramach chirurgii jednego dnia w szpitalu CM Salus Kłodzko świadczymy zarówno odpłatnie, jak i w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Zabiegi

Na dziennym oddziale szpitalnym CM Salus w trybie chirurgii jednego dnia wykonujemy następujące zabiegi operacyjne i ambulatoryjne:

Zespół medyczny

Zespół medyczny oddziału chirurgii Centrum Medycznego Salus to grupa wysoko wykwalifikowanych i posiadających duże doświadczenie specjalistów ortopedii, chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej i laryngologii, lekarzy anestezjologów i licencjonowanych pielęgniarek.

Informacje o szpitalu

Działający od 2003 roku dzienny oddział szpitalny Centrum Medycznego Salus w Kłodzku to jedna z najnowocześniejszych i najbardziej komfortowych jednostek szpitalnych specjalizujących się w chirurgii jednego dnia w Polsce.

Umów się na zabieg

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeśli chcesz umówić wizytę lub zabieg, zadać pytanie, podzielić się opinią lub pomysłem. Nasz zespół odpowie na Twoją wiadomość najszybciej, jak to tylko możliwe.

Tylko cyfry, bez spacji, myślników i znaków specjalnych

Posiadasz prywatne ubezpieczenie medyczne?

Zapraszamy do Centrum Medycznego Salus! Jesteśmy partnerem najważniejszych operatorów medycznych i firm ubezpieczeniowych na polskim rynku. Dzięki temu możesz w ramach swojego abonamentu/pakietu medycznego szybko, łatwo i wygodnie we wszystkich naszych przychodniach skorzystać z pomocy lekarzy medycyny rodzinnej i lekarzy specjalistów oraz wykonać badania diagnostyczne i laboratoryjne, a także zgłosić się na fizjoterapię w centrum rehabilitacji lub poddać się zabiegowi w oddziale szpitalnym.