Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

CENTRUM MEDYCZNE SALUSPRZYCHODNIAPORADNIE SPECJALISTYCZNEPoradnia onkologiczna

Poradnia onkologiczna

Poradnia onkologiczna Centrum Medycznego Salus to nie tylko wysoko wykwalifikowani specjaliści od profilaktyki, diagnozowania i leczenia chorób nowotworowych. Ze względu na to, że wizyta u onkologa wiąże się u pacjentów z dużymi emocjami, kładziemy nacisk na to, aby zatrudnianych przez nas lekarzy tej poradni cechowały nie tylko znakomite umiejętności i imponujące doświadczenie zawodowe, ale także wyczucie i wrażliwość.

Lista nowotworów, które leczą onkolodzy, jest bardzo długa. Nasi onkolodzy, po zdiagnozowaniu choroby, planują cały proces leczenia, wybierając najskuteczniejsze w danym przypadku metody i na bieżąco modyfikując przebieg terapii.

Ze względu na to, że zmiany nowotworowe mogą dotknąć różnych narządów ciała, ich diagnozowanie jest złożone, a leczenie może wymagać zastosowania bardzo różnych form terapii: farmakoterapii, chemioterapii, radioterapii i leczenia chirurgicznego. Do wczesnego wykrywania chorób nowotworowych, które pozwala szybko podjąć leczenie i uzyskać jak najlepsze jego rezultaty, niezbędna jest tzw. czujność onkologiczna każdego z nas, która polega na obserwacji własnego organizmu pod kątem zmian, mogących świadczyć o pojawieniu się i rozwoju choroby. Każda niepokojąca, nietypowa zmiana wyglądu lub funkcjonowania ciała powinna być bodźcem do wybrania się na konsultacje do onkologa.

Gdzie w CM Salus przyjmuje onkolog: Kłodzko

Zarezerwuj wizytę u lekarza

Terminy konsultacji lekarskich w przychodniach Centrum Medycznego Salus w Kłodzku, Nowej Rudzie, Dusznikach-Zdroju, Ząbkowicach Śl. i Bożkowie można rezerwować przez internet, w aplikacji mobilnej, telefonicznie lub osobiście w placówkach.

Posiadasz prywatne ubezpieczenie medyczne?

Zapraszamy do Centrum Medycznego Salus! Jesteśmy partnerem najważniejszych operatorów medycznych i firm ubezpieczeniowych na polskim rynku. Dzięki temu możesz w ramach swojego abonamentu/pakietu medycznego szybko, łatwo i wygodnie we wszystkich naszych przychodniach skorzystać z pomocy lekarzy medycyny rodzinnej i lekarzy specjalistów oraz wykonać badania diagnostyczne i laboratoryjne, a także zgłosić się na fizjoterapię w centrum rehabilitacji lub poddać się zabiegowi w oddziale szpitalnym.