Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

Zabiegi dla zdrowia i urody

Cieszący się doskonałą opinią i zaufaniem pacjentów specjaliści. Nowoczesny i bezpieczny sprzęt. Najskuteczniejsze, sprawdzone metody, preparaty i kosmetyki. W Centrum Estetyki Salus w Kłodzku nie pozostawiamy niczego przypadkowi, jeśli chodzi o zagwarantowanie naszym pacjentom najwyższej jakości usług, dzięki którym każdy może spełnić swoje marzenie o młodym, pięknym wyglądzie, czuć się fantastycznie we własnym, szczupłym ciele i w pełni cieszyć się życiem. Dlatego przygotowaliśmy szeroką ofertę kuracji, rytuałów i zabiegów, dzięki którym jesteśmy w stanie pomóc w realizacji najśmielszych nawet pomysłów i pragnień naszych pacjentów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją zabiegów, które pozwalają wygrać z upływem czasu, wyeliminować estetyczne defekty, nadać smukły wygląd sylwetce, uwolnić się od stresu i zmęczenia – a wszystko to w komfortowej, przyjemnej atmosferze.

Oferta zabiegów Centrum Estetyki

Umów się na zabieg

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeśli chcesz umówić wizytę lub zabieg, zadać pytanie, podzielić się opinią lub pomysłem. Nasz zespół odpowie na Twoją wiadomość najszybciej, jak to tylko możliwe.

Tylko cyfry, bez spacji, myślników i znaków specjalnych