Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

Szpital CM Salus w Kłodzku

Dzienny oddział szpitalny Centrum Medycznego Salus w Kłodzku, specjalizujący się w chirurgii jednego dnia, to jedna z najnowocześniejszych i najbardziej komfortowych jednostek szpitalnych tego rodzaju w Polsce. Nasz zespół medyczny, złożony ze znakomitych lekarzy różnych specjalizacji, wspieranych przez wysoko wykwalifikowane pielęgniarki, wykonuje szeroki wachlarz zabiegów z zakresu ortopedii, laryngologii, ginekologii, chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej.

Sercem oddziału jest nowoczesny blok operacyjny z dwiema salami operacyjnymi, wyposażonymi w spełniający najwyższe standardy sprzęt medyczny. Z kolei oddział dzienny, na którym po zabiegach przebywają pacjenci, składa się z 5 sal chorych, które śmiało można nazwać pokojami – są bardzo przytulne i pozwalają pacjentom poczuć się jak we własnym domu. Każdy z nich posiada osobną toaletę i łazienkę, wyposażony jest w komfortowe i wygodne łóżka oraz telewizory LCD. Wszyscy pacjenci oddziału mają też zapewnione posiłki. Świeże i dopasowane do potrzeb operowanych pacjentów potrawy dostarcza lokalna firma cateringowa.

W szpitalu CM Salus Kłodzko usługi z zakresu chirurgii jednego dnia świadczymy zarówno odpłatnie, jak i w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Przed wykonaniem zabiegu każdy pacjent konsultowany jest przez wykwalifikowanych specjalistów i przechodzi konieczne badania diagnostyczne.

 • Zabiegi

  Na dziennym oddziale szpitalnym CM Salus w Kłodzku w ramach chirurgii jednego dnia nasz zespół medyczny wykonuje kilkadziesiąt różnego rodzaju zabiegów operacyjnych i ambulatoryjnych z zakresu ortopedii, chirurgii ogólnej, laryngologii, ginekologii i chirurgii plastycznej.

 • Zespół medyczny

  Zespół medyczny oddziału szpitalnego CM Salus tworzą znakomicie lekarze różnych specjalizacji, których podczas zabiegów i w pooperacyjnej opiece nad pacjentami wspierają wysoko wykwalifikowane pielęgniarki.

 • Informacje o szpitalu

  Dzienny oddział szpitalny Centrum Medycznego Salus w Kłodzku to jedna z najnowocześniejszych i najbardziej komfortowych jednostek szpitalnych specjalizujących się w chirurgii jednego dnia w Polsce.

 • Informacje dla pacjentów

  Jak wygląda kwalifikacja do zabiegu i jak się do niego przygotować? Jakie badania trzeba przed nim wykonać? Jakie informacje są potrzebne anestezjologowi i jak wygląda znieczulenie przed operacją? Jak wygląda rekonwalescencja po operacji? Na tej stronie dowiesz się wszystkiego, co powinien wiedzieć pacjent oddziału szpitalnego CM Salus w Kłodzku.

Umów się na zabieg

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeśli chcesz umówić wizytę lub zabieg, zadać pytanie, podzielić się opinią lub pomysłem. Nasz zespół odpowie na Twoją wiadomość najszybciej, jak to tylko możliwe.

Tylko cyfry, bez spacji, myślników i znaków specjalnych

Posiadasz prywatne ubezpieczenie medyczne?

Zapraszamy do Centrum Medycznego Salus! Jesteśmy partnerem najważniejszych operatorów medycznych i firm ubezpieczeniowych na polskim rynku. Dzięki temu możesz w ramach swojego abonamentu/pakietu medycznego szybko, łatwo i wygodnie we wszystkich naszych przychodniach skorzystać z pomocy lekarzy medycyny rodzinnej i lekarzy specjalistów oraz wykonać badania diagnostyczne i laboratoryjne, a także zgłosić się na fizjoterapię w centrum rehabilitacji lub poddać się zabiegowi w oddziale szpitalnym.