Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

CENTRUM MEDYCZNE SALUSCentrum rehabilitacji

Rehabilitacja kompleksowo i nowocześnie

Oddział dzienny rehabilitacji, rehabilitacja ambulatoryjna i rehabilitacja domowa zostały stworzone i ukształtowane przez fizjoterapeutów Centrum Medycznego Salus w taki sposób, aby maksymalnie zwiększyć skuteczność zabiegów rehabilitacyjnych, którym poddawani są pacjenci. Dla realizacji tych założeń przygotowane zostały kompleksowe programy rehabilitacyjne, dostosowywane indywidualnie do konkretnych rodzajów schorzeń i urazów, które pozwalają pacjentom odzyskiwać sprawność, uwalniając się od uciążliwych i często bolesnych dolegliwości. Dzięki temu osobom wymagającym rehabilitacji – z różnych przyczyn: zmian zwyrodnieniowych, wypadków, kontuzji sportowych, operacji itd. – możemy dzisiaj zaoferować szeroką gamę zabiegów fizykoterapeutycznych, kinezyterapeutycznych, hydroterapii, masażu leczniczego oraz terapii manualnej.

W naszych placówkach rehabilitacji poddawana jest nie tylko młodzież, osoby dorosłe i w podeszłym wieku. CM Salus na stałe współpracuje również ze specjalistami rehabilitującymi niemowlęta i dzieci metodami Vojta lub NDT-Bobath, którzy przyjmują małych pacjentów na terapię w Kłodzku.

Seniorzy powyżej 65. roku życia, osoby po urazach i zabiegach operacyjnych oraz pacjenci posiadający Kartę Pacjenta Salus mogą skorzystać z atrakcyjnych rabatów na zabiegi fizjoterapeutyczne.

 • Konsultacje fizjoterapeutyczne

  W ramach fizjoterapii w Centrum Medycznym Salus zapraszamy do skorzystania ze specjalistycznych konsultacji fizjoterapeutycznych.

 • Oferta zabiegów

  W Centrum Medycznym Salus w Kłodzku, Dusznikach-Zdroju i Nowej Rudzie oferujemy pacjentom szeroki wybór zabiegów fizjoterapeutycznych: fizykoterapii, kinezyterapii, hydroterapii, masaży i terapii manualnej.

 • Nasi fizjoterapeuci

  I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

  Zespół centrum rehabilitacji CM Salus to wysoko wykwalifikowani fizjoterapeuci o dużym doświadczeniu, którzy z zaangażowaniem, poświęceniem i życzliwością pomagają pacjentom odzyskać sprawność, uwolnić się od bólu i poprawić komfort życia.

 • Centrum rehabilitacji

  Trzema filarami rehabilitacji w CM Salus są: Oddział Dzienny Rehabilitacji w Kłodzku, Rehabilitacja Ambulatoryjna w Kłodzku, Dusznikach-Zdroju i Nowej Rudzie oraz Rehabilitacja Domowa, z której mogą korzystać pacjenci na terenie całej Ziemi Kłodzkiej.

 • Cennik

  Sprawdź ceny najpopularniejszych zabiegów rehabilitacyjnych wykonywanych w Centrum Medycznym Salus. Jeśli na liście nie ma zabiegu, który są Państwo zainteresowani, prosimy o telefon pod nr 74 640 44 44 – nasz zespół udzieli informacji na temat dostępności danego zabiegu i jego ceny.

Umów się na zabieg

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeśli chcesz umówić wizytę lub zabieg, zadać pytanie, podzielić się opinią lub pomysłem. Nasz zespół odpowie na Twoją wiadomość najszybciej, jak to tylko możliwe.

Tylko cyfry, bez spacji, myślników i znaków specjalnych