Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

CENTRUM MEDYCZNE SALUS ›  PRZYCHODNIA ›  PORADNIE SPECJALISTYCZNE ›  Poradnia chirurgiczna

Poradnia chirurgiczna

W ramach poradni chirurgicznej CM Salus nasi specjaliści służą pomocą pacjentom w zakresie podstawowej diagnostyki i leczenia w trybie ambulatoryjnym schorzeń chirurgicznych, w tym między innymi:

› chorób układu trawiennego
› chorób skóry i tkanki podskórnej
› chorób układu kostno-stawowego i  mięśniowego
› chorób tętnic i żył
› oparzeń i odmrożeń
› zaopatrywania ran i zmian tkanek miękkich
› schorzeń paznokci

Ponadto lekarze poradni chirurgicznej kwalifikują pacjentów do leczenia szpitalnego planowanych zabiegów operacyjnych, a także konsultują i opiekują się nimi po leczeniu operacyjnym.

Gdzie w CM Salus przyjmuje chirurg: Kłodzko, Nowa Ruda, Duszniki-Zdrój i Ząbkowice Śląskie

Dzięki kompleksowości świadczonych usług, poradnia chirurgiczna w Kłodzku (wyposażona w RTG), a także poradnie chirurgiczne w Nowej Rudzie, Dusznikach-Zdroju i Ząbkowicach Śląskich umożliwiają pacjentom skorzystanie z pełnego zakresu specjalistycznych badań diagnostycznych i laboratoryjnych, wymaganych przed zabiegami operacyjnymi w ramach oddziału szpitalnego, a także przy wybranych procedurach ambulatoryjnych.

W oddziale szpitalnym Centrum Medycznego Salus wykonywane są między innymi takie procedury z zakresu chirurgii ogólnej jak: operacje żylaków kończyn dolnych (w tym zabiegi laserowe pod kontrolą USG), operacje żylaków odbytu, przepukliny brzuszne i pachwinowe, stulejki, wycięcie cysty Bakera, wycięcie guzków tkanek miękkich.

Zarezerwuj wizytę u lekarza

Terminy konsultacji lekarskich w przychodniach Centrum Medycznego Salus w Kłodzku, Nowej Rudzie, Dusznikach-Zdroju, Ząbkowicach Śl. i Bożkowie można rezerwować przez internet, w aplikacji mobilnej, telefonicznie lub osobiście w placówkach.

Posiadasz prywatne ubezpieczenie medyczne?

Zapraszamy do Centrum Medycznego Salus! Jesteśmy partnerem najważniejszych operatorów medycznych i firm ubezpieczeniowych na polskim rynku. Dzięki temu możesz w ramach swojego abonamentu/pakietu medycznego szybko, łatwo i wygodnie we wszystkich naszych przychodniach skorzystać z pomocy lekarzy medycyny rodzinnej i lekarzy specjalistów oraz wykonać badania diagnostyczne i laboratoryjne, a także zgłosić się na fizjoterapię w centrum rehabilitacji lub poddać się zabiegowi w oddziale szpitalnym.