Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

CENTRUM MEDYCZNE SALUSCentrum Estetyki

Centrum Estetyki Salus w Kłodzku

Centrum Estetyki Salus w Kłodzku to jeden z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych ośrodków koncentrujących swoją działalność na profesjonalnym eliminowaniu niedoskonałości urody i przywracaniu młodzieńczego wyglądu.

Centrum Estetyki powstało z myślą o kobietach i mężczyznach, którzy są świadomi współczesnych trendów, cenią profesjonalizm, komfort i indywidualne podejście.

Centrum oferuje pełną diagnostykę oraz różne warianty korygowania mankamentów urody i skutków upływu czasu – od terapii kosmetologicznych i dermatologicznych po zabiegi medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, realizowane na nowoczesnym bloku operacyjnym, znajdującym się w placówce Salusa przy ul. Kusocińskiego 3a.

Realizując ideę holistycznego podejścia do kwestii zdrowia i urody, zapewniamy w Centrum Estetyki dostęp do cenionych specjalistów z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, chirurgii plastycznej i naczyniowej, dermatologii, trychologii, podologii, fizjoterapii itd.

Bezpieczeństwo i wysoka jakość usług to nasze priorytety, dlatego współpracujemy jedynie z cieszącymi się znakomitą opinią fachowcami, których doświadczenie i wiedza gwarantują pełne zadowolenie pacjentów z przeprowadzonych zabiegów.

Dysponując nowoczesnym, zaawansowanym sprzętem medycznym i kosmetycznym, a także bazując na najbardziej aktualnym stanie wiedzy, nasi eksperci są w stanie z łatwością rozwiązać szereg mniej lub bardziej poważnych problemów estetycznych. W wielu wypadkach spełniają w ten sposób marzenia, którym wiele innych ośrodków nawet nie próbuje stawić czoła.

  • Oferta zabiegów

    W Centrum Estetyki Salus w Kłodzku oferujemy szeroki wybór zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, laseroterapii, endermologii, kosmetologii, trychologii, podologii itp.

  • Nasi specjaliści

    Zespół Centrum Estteyki tworzą doświadczeni i cieszący się doskonałą opinią specjaliści chirurgii plastycznej,  medycyny estetycznej, kosmetologii, trychologii, podologii, masażu itp.

  • Cennik

    Sprawdź ceny najpopularniejszych zabiegów i rytuałów wykonywanych w Centrum Estetyki Salus. Jeśli na liście nie ma zabiegu, który są Państwo zainteresowani, prosimy o telefon pod nr 535 559 816 – nasz zespół udzieli informacji na temat dostępności danego zabiegu i jego ceny.

Umów się na zabieg

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeśli chcesz umówić wizytę lub zabieg, zadać pytanie, podzielić się opinią lub pomysłem. Nasz zespół odpowie na Twoją wiadomość najszybciej, jak to tylko możliwe.

Tylko cyfry, bez spacji, myślników i znaków specjalnych