Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

CENTRUM MEDYCZNE SALUSPRZYCHODNIAPORADNIE SPECJALISTYCZNEPoradnia gastrologiczna

Poradnia gastrologiczna

W poradni gastrologicznej Centrum Medycznego Salus oferujemy kompleksową diagnostykę i leczenie chorób układu pokarmowego. Liczba pacjentów zgłaszających się do nas z problemami tego rodzaju rośnie systematycznie, czego główną przyczyną jest nieprawidłowe odżywianie się, ale także rosnące tempo życia, stres oraz uzależnienie od papierosów i alkoholu, czyli czynniki, które w negatywny sposób wpływają na funkcjonowanie żołądka, jelit czy wątroby.

Nasi gastroenterolodzy zajmują się profilaktyką i rozwiązywaniem takich problemów, jak zgaga (choroba refluksowa), niestrawność, wrzody żołądka i dwunastnicy, nowotwory układu pokarmowego, celiakia, kamica żółciowa, zespół jelita drażliwego czy przewlekłe zapalenie jelit. Podczas konsultacji wykonują lub zlecają niezbędne badania, takie jak badania krwi, gastroskopia, kolonoskopia, badania USG jamy brzusznej i badanie RTG jamy brzusznej z kontrastem. W diagnostyce niektórych schorzeń gastrolodzy CM Salus korzystają z konsultacji z innymi specjalistami: alergologami, dietetykami, chirurgami, onkologami itp.

Gdzie w CM Salus przyjmuje gastrolog: Kłodzko, Ząbkowice Śląskie

Zarezerwuj wizytę u lekarza

Terminy konsultacji lekarskich w przychodniach Centrum Medycznego Salus w Kłodzku, Nowej Rudzie, Dusznikach-Zdroju, Ząbkowicach Śl. i Bożkowie można rezerwować przez internet, w aplikacji mobilnej, telefonicznie lub osobiście w placówkach.

Posiadasz prywatne ubezpieczenie medyczne?

Zapraszamy do Centrum Medycznego Salus! Jesteśmy partnerem najważniejszych operatorów medycznych i firm ubezpieczeniowych na polskim rynku. Dzięki temu możesz w ramach swojego abonamentu/pakietu medycznego szybko, łatwo i wygodnie we wszystkich naszych przychodniach skorzystać z pomocy lekarzy medycyny rodzinnej i lekarzy specjalistów oraz wykonać badania diagnostyczne i laboratoryjne, a także zgłosić się na fizjoterapię w centrum rehabilitacji lub poddać się zabiegowi w oddziale szpitalnym.