Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

CENTRUM MEDYCZNE SALUSPRZYCHODNIALekarze specjaliści

Lekarze specjaliści

W poradniach specjalistycznych Centrum Medycznego Salus w Kłodzku, Nowej Rudzie, Słupcu, Dusznikach-Zdroju, Ząbkowicach Śląskich i Bożkowie do dyspozycji pacjentów jest ponad 100 lekarzy. Aby maksymalnie zwiększyć dostępność usług, nasi specjaliści przyjmują pacjentów zarówno podczas bezpłatnych konsultacji w ramach kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz programów Ministerstwa Zdrowia, jak i podczas nierefundowanych wizyt komercyjnych.

Naszym priorytetem jest gwarantowanie pacjentom jak najwyższej jakości usług, dlatego nieustannie pracujemy nad tym, aby nasz zespół tworzyli wyłącznie specjaliści o wysokich kwalifikacjach i dużym doświadczeniu, wyróżniający się zawodową pasją, dużym zaangażowaniem w wykonywanie swoich obowiązków i odpowiednim nastawieniem do tych, którzy szukają u nich pomocy.

Specjaliści w CM Salus

Pełną listę lekarzy specjalistów Centrum Medycznego Salus przedstawiamy na osobnej podstronie – z podziałem na poradnie, z uwzględnieniem przychodni, w których przyjmują, i rodzaju konsultacji, w ramach których można skorzystać z ich pomocy.

Zarezerwuj wizytę u lekarza

Terminy konsultacji lekarskich w przychodniach Centrum Medycznego Salus w Kłodzku, Nowej Rudzie, Dusznikach-Zdroju, Ząbkowicach Śl. i Bożkowie można rezerwować przez internet, w aplikacji mobilnej, telefonicznie lub osobiście w placówkach.

Posiadasz prywatne ubezpieczenie medyczne?

Zapraszamy do Centrum Medycznego Salus! Jesteśmy partnerem najważniejszych operatorów medycznych i firm ubezpieczeniowych na polskim rynku. Dzięki temu możesz w ramach swojego abonamentu/pakietu medycznego szybko, łatwo i wygodnie we wszystkich naszych przychodniach skorzystać z pomocy lekarzy medycyny rodzinnej i lekarzy specjalistów oraz wykonać badania diagnostyczne i laboratoryjne, a także zgłosić się na fizjoterapię w centrum rehabilitacji lub poddać się zabiegowi w oddziale szpitalnym.