Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki

CENTRUM MEDYCZNE SALUSPRZYCHODNIAPrzychodnie CM Salus

Przychodnie CM Salus

Przychodnia Centrum Medycznego Salus to sześć ośrodków w czterech miastach Ziemi Kłodzkiej: trzy w Kłodzku i po jednym w Nowej Rudzie, Dusznikach-Zdroju oraz Bożkowie. W każdej z miejscowości nasi pacjenci mogą skorzystać z pomocy medycznej realizowanej w ramach podstawowej opieki zdrowotnej oraz świadczeń wybranych poradni specjalistycznych. We wszystkich ośrodkach działają również punkty pobrań, punkty szczepień oraz pracownie EKG i spirometrii.

Terminy wizyt i badań w każdej z placówek Centrum Medycznego Salus można rezerwować telefonicznie pod numerem infolinii 74 640 44 44 lub przez internet – linki do systemu rejestracji podajemy poniżej.

Przychodnie CM Salus Kłodzko

Przychodnie Centrum Medycznego Salus w Kłodzku mieszczą się w trzech położonych dość blisko siebie budynkach – nowoczesnym przy ul. Kusocińskiego 3A, zabytkowym przy ul. Łąkowej 5 oraz nowo otwartym (06.2020) przy ul. Letniej 14. We wszystkich ośrodkach pacjenci mają dostęp do wielu lekarzy specjalistów. W placówce przy ul. Kusocińskiego mieści się również podstawowa opieka zdrowotna, odział szpitalny, apteka i sklep medyczno-ortopedyczny. W placówce przy ul. Łąkowej –  rehabilitacja (ambulatoryjna i oddział dzienny) oraz salon optyczny. Do Salusa przy ul.Letniej przeniesione zostały: Centrum Estetyki, niektóre poradnie specjalistyczne: ginekologiczno-położnicza, dermatologiczna i endokrynologiczna oraz punkt pobrań.

Przychodnia CM Salus Nowa Ruda

Filia przychodni CM Salus w Nowej Rudzie przy ul. Piłsudskiego 2 mieści się w jednej z najpiękniejszych zabytkowych budowli w regionie – dawnej rezydencji baronów von Stillfriedów, którzy niegdyś władali tym miastem. Burzliwa historia zamku sięga XIV wieku, a swój obecny kształt zawdzięcza on włoskiemu architektowi Andrei Carove. Nasi pacjenci, oprócz świadczeń w ramach podstawowej opieki zdrowotnej i poradni specjalistycznych, mają tu do dyspozycji także dział rehabilitacji.

Przychodnia CM Salus Duszniki-Zdrój

Kameralna filia przychodni CM Salus w Dusznikach-Zdroju mieści się przy ul. Dworcowej 9, w pobliżu stacji kolejowej oraz drogi krajowej nr 8. W tej placówce pacjenci mogą skorzystać m.in. z pomocy lekarzy medycyny rodzinnej, lekarzy specjalistów, pielęgniarki środowiskowej i położnej oraz zabiegów rehabilitacyjnych.

Przychodnia CM Salus Bożków

Filia przychodnii Centrum Medycznego Salus w Bożkowie to jedyny ośrodek w tej miejscowości, w którym pacjenci mogą korzystać z usług lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, pielęgniarki środkowiskowej i położnej. W wybranych terminach przyjmują tu również lekarze specjaliści.

Posiadasz prywatne ubezpieczenie medyczne?

Zapraszamy do Centrum Medycznego Salus! Jesteśmy partnerem najważniejszych operatorów medycznych i firm ubezpieczeniowych na polskim rynku. Dzięki temu możesz w ramach swojego abonamentu/pakietu medycznego szybko, łatwo i wygodnie we wszystkich naszych przychodniach skorzystać z pomocy lekarzy medycyny rodzinnej i lekarzy specjalistów oraz wykonać badania diagnostyczne i laboratoryjne, przeprowadzić fizjoterapię w centrum rehabilitacji lub poddać się zabiegowi w oddziale szpitalnym.