Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

CENTRUM MEDYCZNE SALUSPRZYCHODNIAPrzychodnie CM Salus

Przychodnie CM Salus

Przychodnia Centrum Medycznego Salus to siedem ośrodków w pięciu miastach Ziemi Kłodzkiej: trzy w Kłodzku i po jednym w Nowej Rudzie, Dusznikach-Zdroju, Ząbkowicach Śląskich oraz Bożkowie. W każdej z miejscowości nasi pacjenci mogą skorzystać z pomocy medycznej realizowanej w ramach podstawowej opieki zdrowotnej oraz świadczeń wybranych poradni specjalistycznych (aktualnie w Ząbkowicach realizowane są wyłącznie prywatne wizyty specjalistyczne). We wszystkich ośrodkach działają również punkty pobrań, punkty szczepień oraz pracownie EKG i spirometrii.

Terminy wizyt i badań w każdej z placówek Centrum Medycznego Salus można rezerwować telefonicznie pod numerem infolinii 74 640 44 44 lub przez internet – linki do systemu rejestracji podajemy poniżej.

Przychodnie CM Salus Kłodzko

Przychodnie Centrum Medycznego Salus w Kłodzku mieszczą się w trzech położonych dość blisko siebie budynkach – nowoczesnym przy ul. Kusocińskiego 3A, zabytkowym przy ul. Łąkowej 5 oraz nowo otwartym (06.2020) przy ul. Letniej 14. We wszystkich ośrodkach pacjenci mają dostęp do wielu lekarzy specjalistów. W placówce przy ul. Kusocińskiego mieści się również podstawowa opieka zdrowotna, odział szpitalny, apteka i sklep medyczno-ortopedyczny. W placówce przy ul. Łąkowej –  rehabilitacja (ambulatoryjna i oddział dzienny) oraz salon optyczny. Do Salusa przy ul.Letniej przeniesione zostały: Centrum Estetyki, niektóre poradnie specjalistyczne: ginekologiczno-położnicza, dermatologiczna i endokrynologiczna oraz punkt pobrań.

Przychodnia CM Salus Nowa Ruda

Filia przychodni CM Salus w Nowej Rudzie przy ul. Piłsudskiego 2 mieści się w jednej z najpiękniejszych zabytkowych budowli w regionie – dawnej rezydencji baronów von Stillfriedów, którzy niegdyś władali tym miastem. Burzliwa historia zamku sięga XIV wieku, a swój obecny kształt zawdzięcza on włoskiemu architektowi Andrei Carove. Nasi pacjenci, oprócz świadczeń w ramach podstawowej opieki zdrowotnej i poradni specjalistycznych, mają tu do dyspozycji także dział rehabilitacji.

Przychodnia CM Salus Duszniki-Zdrój

Kameralna filia przychodni CM Salus w Dusznikach-Zdroju mieści się przy ul. Dworcowej 9, w pobliżu stacji kolejowej oraz drogi krajowej nr 8. W tej placówce pacjenci mogą skorzystać m.in. z pomocy lekarzy medycyny rodzinnej, lekarzy specjalistów, pielęgniarki środowiskowej i położnej oraz zabiegów rehabilitacyjnych.

Przychodnia CM Salus Bożków

Filia przychodnii Centrum Medycznego Salus w Bożkowie to jedyny ośrodek w tej miejscowości, w którym pacjenci mogą korzystać z usług lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, pielęgniarki środkowiskowej i położnej. W wybranych terminach przyjmują tu również lekarze specjaliści.

Przychodnia CM Salus Ząbkowice Śląskie

Filia przychodni CM Salus w Ząbkowicach Śląskich zlokalizowana jest przy ul. Powstańców Warszawy 8w (wjazd od strony sądu przy ul. Świerkowej). Nasi pacjenci, oprócz szerokiej gamy poradni specjalistycznych, mają do swojej dyspozycji punkt pobrań materiału do badań laboratoryjnych oraz możliwość wykonania badań ultrasonograficznych. Na miejscu znajduje się sklep medyczny Ortis oraz pracownia badań słuchu.

Posiadasz prywatne ubezpieczenie medyczne?

Zapraszamy do Centrum Medycznego Salus! Jesteśmy partnerem najważniejszych operatorów medycznych i firm ubezpieczeniowych na polskim rynku. Dzięki temu możesz w ramach swojego abonamentu/pakietu medycznego szybko, łatwo i wygodnie we wszystkich naszych przychodniach skorzystać z pomocy lekarzy medycyny rodzinnej i lekarzy specjalistów oraz wykonać badania diagnostyczne i laboratoryjne, przeprowadzić fizjoterapię w centrum rehabilitacji lub poddać się zabiegowi w oddziale szpitalnym.