Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

CENTRUM MEDYCZNE SALUSPRZYCHODNIAPodstawowa opieka zdrowotna

Podstawowa opieka zdrowotna

Podstawowa opieka zdrowotna (POZ) w Centrum Medycznym Salus to gwarancja codziennej, bezpłatnej opieki wykwalifikowanego, doświadczonego zespołu nad każdą osobą, który złoży pisemną deklarację przynależności w naszym ośrodku. Służymy naszym pacjentom pomocą nie tylko w czasie choroby – organizujemy także liczne akcje profilaktyczne, służące zapobieganiu zachorowaniom oraz promocji zdrowia i zdrowego trybu życia.

Bez względu na miejsce złożenia deklaracji, nasi pacjenci mogą korzystać ze świadczeń POZ we wszystkich placówkach CM Salus – w Kłodzku, Nowej Rudzie, Słupcu, Ząbkowicach Śląskich, Dusznikach-Zdroju i Bożkowie.

W ramach POZ nasi pacjenci mają zapewnioną opiekę lekarza, a także pielęgniarki środowiskowej i położnej. W uzasadnionych medycznie sytuacjach przysługuje im również transport sanitarny, który CM Salus świadczy we własnym zakresie.

Przychodnie CM Salus są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-18:00. Po godzinie 18:00 oraz w soboty, niedziele i inne dni wolne od pracy opiekę nad pacjentami przejmuje nocna i świąteczna opieka zdrowotna.

Przed wizytą w ramach POZ należy dokonać rejestracji osobiście w placówce lub telefonicznie, dzwoniąc pod nr 74 640 44 44. W przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o odwołanie jej co najmniej jeden dzień przed umówionym terminem.

Standardy teleporad POZ – Informacje dla pacjentów.

Internista

Interniści to lekarze pierwszego kontaktu dla dorosłych w zakresie diagnostyki, leczenia i profilaktyki chorób narządów wewnętrznych. Duże doświadczenie i szeroka wiedza tych specjalistów umożliwia im szybkie postawienie diagnozy, zlecenie niezbędnych badań i rozpoczęcie kuracji w przypadku większości schorzeń, z którymi zgłaszają się do nich pacjenci.

Lekarz rodzinny

Lekarze medycyny rodzinnej CM Salus to specjaliści, którzy zapewniają opiekę zdrowotną zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Kompetencje lekarzy rodzinnych są nieco szersze od internistów czy pediatrów, co pozwala im zajmować się zdrowiem całej rodziny i leczyć wszystkich jej członków od momentu narodzin, przez dzieciństwo, okres dojrzewania i dorosłość, aż po wiek podeszły.

Pediatra

Priorytetem lekarzy poradni pediatrycznej CM Salus jest zagwarantowanie fachowej opieki medycznej nad dziećmi od najwcześniejszych chwil ich życia. Zapewniamy kompleksowe badania diagnostyczne dzieci chorych i badania okresowe dzieci zdrowych, szczepienia ochronne obowiązkowe i zalecane, konsultacje ze specjalistami oraz wizyty domowe.

Posiadasz prywatne ubezpieczenie medyczne?

Zapraszamy do Centrum Medycznego Salus! Jesteśmy partnerem najważniejszych operatorów medycznych i firm ubezpieczeniowych na polskim rynku. Dzięki temu możesz w ramach swojego abonamentu/pakietu medycznego szybko, łatwo i wygodnie we wszystkich naszych przychodniach skorzystać z pomocy lekarzy medycyny rodzinnej i lekarzy specjalistów oraz wykonać badania diagnostyczne i laboratoryjne, a także zgłosić się na fizjoterapię w centrum rehabilitacji lub poddać się zabiegowi w oddziale szpitalnym.