Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

CENTRUM MEDYCZNE SALUSCENTRUM ESTETYKIZespół i współpracownicy Centrum Estetyki Salus

Zespół i współpracownicy Centrum Estetyki

Osobą,  z którą jaką pierwszą kontaktują się niemal wszyscy klienci Centrum Estetyki Salus, jest Marika Mokrzycka – nasza niezrównana rejestratorka, która staje na głowie, aby znaleźć dla każdego wolny termin na konsultacje i zabiegi, a także udziela wszelkich informacji dotyczących naszej oferty, procedur medycznych, przygotowania do zabiegów itd.

Zabiegi medycyny estetycznej w Centrum Estetyki Salus wykonują wyłącznie lekarze specjaliści, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje podczas sympozjów, kursów i szkoleń z zakresu medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej.

Problemy z włosami rozwiązuje w Centrum Estetyki Salus doświadczona trycholog z pasją Ewelina Wysoczańska, założycielka i właścicielka firmy Bionigree, produkującej kosmetyki naturalne do pielęgnacji włosów i skóry głowy. Nasza specjalistka  nie tylko zdiagnozuje przyczynę dolegliwości, ale też wskaże najlepsze sposoby leczenia i podpowie, jak prawidłowo dbać o włosy po kuracji. Jeśli domowa pielęgnacja nie wystarcza, żeby uniknąć męczących problemów ze skórą głowy i wydobyć z włosów ich naturalny blask, na pewno warto oddać się w ręce tego profesjonalisty.

Jeśli chcecie poddać się profesjonalnemu masażowi: klasycznemu, bańką chińską, odchudzającemu, antycellulitowemu, czy relaksującemu, albo za pomocą drenażu limfatycznego wymodelować swoją sylwetkę, zajmie się wami nasz znakomita specjalistka od tego rodzaju odprężających i wyszczuplających zabiegów magister fizjoterapii Alicja Rogala.

Kuracjami leczniczymi i odmładzająco-upiększającymi na bazie marek: Sothys, Medik8 i DermaQuest oraz drobnymi zabiegami kosmetycznymi zajmują się magister kosmetologii Natalia Guska. Nasza specjalistka, wspierana przez Natalię Nowacką (technik usług kosmetycznych) jest też niezrównanym operatorem laserów medycznych oraz urządzeń do modelowania ciała: endermologii, fali uderzeniowej i kriolipolizy.

Umów się na zabieg

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeśli chcesz umówić wizytę lub zabieg, zadać pytanie, podzielić się opinią lub pomysłem. Nasz zespół odpowie na Twoją wiadomość najszybciej, jak to tylko możliwe.

Tylko cyfry, bez spacji, myślników i znaków specjalnych