Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

CENTRUM MEDYCZNE SALUSCENTRUM ESTETYKIZespół i współpracownicy Centrum Estetyki Salus

Zespół i współpracownicy Centrum Estetyki

Osobą,  z którą jaką pierwszą kontaktują się niemal wszyscy klienci Centrum Estetyki Salus, jest Marika Mokrzycka – nasza niezrównana rejestratorka, która staje na głowie, aby znaleźć dla każdego wolny termin na konsultacje i zabiegi, a także udziela wszelkich informacji dotyczących naszej oferty, procedur medycznych, przygotowania do zabiegów itd.

Zabiegi medycyny estetycznej w Centrum Estetyki Salus wykonuje dwoje świetnych specjalistów chirurgii plastycznej: lek. Agnieszka Niewczas i lek. Kamil Gabryszuk, członkowie Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Agnieszka Niewczas to absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, Kamil Gabryszuk ukończył Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego, ale w ostatnim czasie ich ścieżki zawodowe są bardzo podobne.
Oboje zdobyli specjalizację z chirurgii plastycznej w renomowanym Oddziale Chirurgii Plastycznej Specjalistycznego Centrum Medycznego w Polanicy-Zdroju. Oboje też ukończyli studia podyplomowe z Medycyny Estetycznej na GWSH w Katowicach i stale podnoszą swoje kwalifikacje podczas sympozjów, kursów i szkoleń z zakresu medycyny estetycznej.

Problemy z włosami rozwiązuje w Centrum Estetyki Salus doświadczona trycholog z pasją Ewelina Wysoczańska, założycielka i właścicielka firmy Bionigree, produkującej kosmetyki naturalne do pielęgnacji włosów i skóry głowy. Nasza specjalistka  nie tylko zdiagnozuje przyczynę dolegliwości, ale też wskaże najlepsze sposoby leczenia i podpowie, jak prawidłowo dbać o włosy po kuracji. Jeśli domowa pielęgnacja nie wystarcza, żeby uniknąć męczących problemów ze skórą głowy i wydobyć z włosów ich naturalny blask, na pewno warto oddać się w ręce tego profesjonalisty.

Jeśli chcecie poddać się profesjonalnemu masażowi: klasycznemu, bańką chińską, odchudzającemu, antycellulitowemu, czy relaksującemu, albo za pomocą drenażu limfatycznego wymodelować swoją sylwetkę, zajmie się wami nasz znakomita specjalistka od tego rodzaju odprężających i wyszczuplających zabiegów magister fizjoterapii Alicja Rogala.

Kuracjami leczniczymi i odmładzająco-upiększającymi na bazie marek: Sothys, Medik8 i DermaQuest oraz drobnymi zabiegami kosmetycznymi zajmują się magister kosmetologii Natalia Guska oraz magister kosmetologii Monika Janas. Obie wykonują również zabiegi laseroterapii Nordlys by Ellipse (IPL, Nd:YAG i FRAX 1550) oraz Q-Plus by Quanta Systems, wspierane przez lek. Agnieszkę Niewczas oraz lek. Kamila Gabryszuka, a także zabiegi endermologii LPG Alliance, Storz Medical i kriolipolizy CoolTech wspólnie Alicją Rogalą, Natalią Nowacką – technikiem usług kosmetycznych oraz Kingą Dolecką – magistrem kosmetologii.

Umów się na zabieg

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeśli chcesz umówić wizytę lub zabieg, zadać pytanie, podzielić się opinią lub pomysłem. Nasz zespół odpowie na Twoją wiadomość najszybciej, jak to tylko możliwe.

Tylko cyfry, bez spacji, myślników i znaków specjalnych