Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

CENTRUM MEDYCZNE SALUSPRZYCHODNIABadania laboratoryjne

Badania laboratoryjne

W zakresie badań laboratoryjnych partnerem Centrum Medycznego Salus jest ogólnopolska sieć laboratoriów medycznych Diagnostyka. Punkty pobrań materiału do badań działają we wszystkich naszych placówkach w Kłodzku, Nowej Rudzie, Dusznikach-Zdroju, Ząbkowicach Śląskich i Bożkowie.

Zapraszamy do wcześniejszej telefonicznej lub osobistej rezerwacji dogodnego terminu badania. Przeprowadzenie badania bez rejestracji będzie możliwe, może się jednak wiązać z dłuższym oczekiwaniem w kolejce na pobranie lub oddanie próbki.

Wyniki badań można sprawdzić przez internet na stronie Diagnostyki, podając numer zlecenia, które pacjenci otrzymują w punkcie pobrań.

Uwaga! Zachęcamy do skorzystania z oferty złożonych paneli badań profilaktycznych, przy których oszczędzacie Państwo do 20%.

 • Punkty pobrań

  Materiały do badań pobierane są we wszystkich placówkach Centrum Medycznego Salus. Telefoniczna rezerwacja terminów badań pod nr 74 640 44 44.

  Kłodzko, ul. Kusocińskiego 3A
  godziny otwarcia:
  poniedziałek-piątek – godz. 6:30-12:00

  Kłodzko, ul. Łąkowa 5
  godziny otwarcia:
  poniedziałek-piątek – godz. 7:00-11:00

  Kłodzko, ul. Letnia 14
  godziny otwarcia:
  poniedziałek-piątek – godz. 6:30-14:00

  Kłodzko, ul. Zawiszy Czarnego 2
  godziny otwarcia:
  wtorek, środa i piątek – godz. 7:00-12:30

  Duszniki-Zdrój, ul. Polna 5
  godziny otwarcia:
  poniedziałek-piątek – godz. 7:00-9:00

  Nowa Ruda, ul. Piłsudskiego 2
  godziny otwarcia:
  poniedziałek-piątek – godz. 8:00-10:00

  Nowa Ruda, ul. Wojska Polskiego 7
  godziny otwarcia:
  poniedziałek-piątek – godz. 8:00-10:00

  Ząbkowice Śląskie, ul. Powstańców Warszawy 8w
  godziny otwarcia:
  poniedziałek-piątek – godz. 7:00-11:00

  Bożków 53
  godziny otwarcia:
  poniedziałek, środa, piątek – godz. 8:00-10:00

 • Katalog badań

  Przedstawiamy wykaz badań laboratoryjnych, które można wykonać w punktach pobrań w placówkach Centrum Medycznego Salus w Kłodzku, Nowej Rudzie, Dusznikach-Zdroju i Bożkowie.

 • Pakiety badań - do 20% taniej!

  Skorzystaj z naszej oferty złożonych paneli badań profilaktycznych – wybierz pakiet odpowiedni dla siebie i zapłać za niego nawet o 20% taniej.

 • Przygotowanie do badania

  Szczegółowe informacje dotyczące przygotowania się do pobrania próbki materiału do badania oraz samodzielnego pobrania próbki przedstawione są w poradniku, który dla pacjentów przygotował nasz partner – Diagnostyka.

Sprawdź wyniki badań przez internet

Wyniki badań, do których próbki zostały pobrane w placówkach Centrum Medycznego Salus, można sprawdzać przez internet na stronie sieci laboratoriów Diagnostyka na podstawie numeru zlecenia, które pacjenci otrzymują w punkcie pobrań.

Posiadasz prywatne ubezpieczenie medyczne?

Zapraszamy do Centrum Medycznego Salus! Jesteśmy partnerem najważniejszych operatorów medycznych i firm ubezpieczeniowych na polskim rynku. Dzięki temu możesz w ramach swojego abonamentu/pakietu medycznego szybko, łatwo i wygodnie we wszystkich naszych przychodniach skorzystać z pomocy lekarzy medycyny rodzinnej i lekarzy specjalistów oraz wykonać badania diagnostyczne i laboratoryjne, a także zgłosić się na fizjoterapię w centrum rehabilitacji lub poddać się zabiegowi w oddziale szpitalnym.