Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

CENTRUM MEDYCZNE SALUSPersonel

My, Salus

Jakość świadczonych usług jest najistotniejszą częścią strategii Centrum Medycznego Salus w Kłodzku – tak było 25 lat temu, gdy zaczynaliśmy działalność, i tak jest dzisiaj, gdy jesteśmy jednym z największych prywatnych ośrodków zdrowia na Dolnym Śląsku. Naszym głównym zadaniem niezmiennie pozostaje gwarantowanie pacjentom najwyższego standardu obsługi, bo tylko takim podejściem możemy zasłużyć sobie na ich zaufanie. Pamiętamy przy tym, że naszymi najcenniejszymi aktywami są ludzie – lekarze, rehabilitanci, położne, pielęgniarki i reszta personelu – bez których nie bylibyśmy w stanie realizować tych ambitnych założeń.

Personel CM Salus to nie tylko godni zaufania profesjonaliści ale także wspaniali ludzie z olbrzymią dawką pozytywnej energii. W galerii prezentujemy przedstawicieli rejestracji, oddziału szpitalnego, centrum rehabilitacji oraz centrum estetyki w niecodziennych odsłonach.

Galeria zdjęć

Posiadasz prywatne ubezpieczenie medyczne?

Zapraszamy do Centrum Medycznego Salus! Jesteśmy partnerem najważniejszych operatorów medycznych i firm ubezpieczeniowych na polskim rynku. Dzięki temu możesz w ramach swojego abonamentu/pakietu medycznego szybko, łatwo i wygodnie we wszystkich naszych przychodniach skorzystać z pomocy lekarzy medycyny rodzinnej i lekarzy specjalistów oraz wykonać badania diagnostyczne i laboratoryjne, a także zgłosić się na fizjoterapię w centrum rehabilitacji lub poddać się zabiegowi w oddziale szpitalnym.