Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki

Poradnia pediatryczna

W poradni pediatrycznej Centrum Medycznego Salus opiekę nad małymi pacjentami sprawuje wykwalifikowany zespół lekarski (pediatra, specjalista chorób dziecięcych, neonatolog) i pielęgniarski oraz doświadczone położne.

W ramach poradni zapewniamy konsultacje lekarskie dla dzieci chorych, porady i konsultacje dla dzieci zdrowych, kompleksowe przeglądy stanu zdrowia (bilanse zdrowia), szczepienia ochronne zgodne z obowiązkowym kalendarzem szczepień i szczepienia dodatkowe zalecane (pneumokoki, menigokoki, rotawirusy i inne) oraz wizyty domowe pediatry. Prowadzimy także profilaktyczne akcje informacyjne w ramach promocji zdrowia i zdrowego trybu życia.

Realizując ideę kompleksowości świadczonych usług, dbamy o to, by najmłodsi pacjenci będący pod naszą opieką mieli w przychodni łatwy i szybki dostęp do lekarzy wielu poradni specjalistycznych, pracowni diagnostycznych (RTG, USG), zabiegów rehabilitacji ambulatoryjnej pod okiem doświadczonych fizjoterapeutów oraz szerokiej gamy badań laboratoryjnych. Dzięki temu można w znaczący sposób skrócić czas leczenia i zminimalizować stres związany z badaniami lekarskimi, a rodzicom dać poczucie bezpieczeństwa i pewności, że ich dziecko ma zapewnioną właściwą opiekę medyczną.

Gdzie w CM Salus przyjmuje pediatra: Kłodzko, Nowa Ruda, Duszniki-Zdrój, Bożków

Zarezerwuj wizytę u lekarza

Terminy konsultacji lekarskich w przychodniach Centrum Medycznego Salus w Kłodzku, Nowej Rudzie, Dusznikach-Zdroju i Bożkowie można rezerwować przez internet, w aplikacji mobilnej, telefonicznie lub osobiście w placówkach.

Posiadasz prywatne ubezpieczenie medyczne?

Zapraszamy do Centrum Medycznego Salus! Jesteśmy partnerem najważniejszych operatorów medycznych i firm ubezpieczeniowych na polskim rynku. Dzięki temu możesz w ramach swojego abonamentu/pakietu medycznego szybko, łatwo i wygodnie we wszystkich naszych przychodniach skorzystać z pomocy lekarzy medycyny rodzinnej i lekarzy specjalistów oraz wykonać badania diagnostyczne i laboratoryjne, a także zgłosić się na fizjoterapię w centrum rehabilitacji lub poddać się zabiegowi w oddziale szpitalnym.