Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

CENTRUM MEDYCZNE SALUSCENTRUM REHABILITACJIZespół fizjoterapeutów

Rehabilitanci CM Salus

Kadrę centrum rehabilitacji  CM Salus w w Kłodzku, Dusznikach-Zdroju i Nowej Rudzie stanowią wysoko wykwalifikowani fizjoterapeuci o dużym doświadczeniu zawodowym, którzy z zaangażowaniem, poświęceniem i życzliwością pomagają pacjentom odzyskać sprawność, uwolnić się od bólu i poprawić komfort życia. Pomagamy nie tylko osobom dorosłym i młodzieży, ale także dzieciom. Stale współpracujemy też z fizjoterapeutami z Wrocławia, pracującymi metodami Vojta lub NDT-Bobath, którzy w naszej placówce w Kłodzku przyjmują na rehabilitację niemowlęta i dzieci.

Fizjoterapeuci CM Salus to doświadczeni specjaliści w przywracaniu sprawności pacjentom i uwalnianiu ich od bólu, których przygotowanie zawodowe potwierdzają dyplomy wyższych uczelni oraz liczne certyfikaty. Dokładamy starań, aby nasza kadra podnosiła swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach, kursach i konferencjach, w przekonaniu, że stały rozwój jest kluczowy dla utrzymania wysokiego poziomu świadczonych usług.

Wykorzystując posiadaną wiedzę i umiejętności, nasi fizjoterapeuci z dużą precyzją dopasowują wybraną metodę terapeutyczną do indywidualnych potrzeb i możliwości pacjentów, tak aby osiągnąć maksymalną efektywność wdrożonego procesu leczenia. Kładziemy przy tym nacisk, by współpraca fizjoterapeutów CM Salus z pacjentami miała partnerski charakter, a każdy przypadek medyczny traktowany był z należytą uwagą. Dlatego fizjoterapeuci mogą w każdej chwili skorzystać z możliwości konsultacji z lekarzami i innymi specjalistami CM Salus, aby w razie potrzeby móc zmodyfikować terapię.

Warto wspomnieć, że wielu z naszych fizoterapeutów to aktywni sportowcy, niektórzy nawet ze znaczącymi sukcesami w swoich dyscyplinach, co pomaga im skutecznie rehabilitować pacjentów po kontuzjach sportowych, którzy chcą odzyskać pełną sprawność i szybko powrócić do uprawiania ulubionych sportów.

Fizjoterapeuci CM Salus

 • Fizjoterapia CM Salus Kłodzko

  › mgr Barbara Nowicka – fizjoterapeuta, kierownik działu rehabilitacji

  › dr n.k.f. Tomasz Piojda – specjalista fizjoterapii

  › mgr Katarzyna Caputa – fizjoterapeuta

  › mgr Eliza Marona-Mateja – fizjoterapeuta

  › mgr Monika Radomska – fizjoterapeuta

  › mgr Magdalena Sienkiewicz – fizjoterapeuta

  › mgr Krzysztof Kisielewski – fizjoterapeuta

  › mgr Artur Flis – fizjoterapeuta

  › mgr Żaneta Ormaniec – doradca pacjenta rehabilitacji

  › Julia Bidzińska – doradca pacjenta rehabilitacji

 • Fizjoterapia CM Salus Duszniki-Zdrój

  › mgr Iwona Marynowska – fizjoterapeuta

  › mgr Patrycja Pomorska – fizjoterapeuta

 • Fizjoterapia CM Salus Nowa Ruda

  › mgr Anna Delijewska – fizjoterapeuta

  › mgr Kamil Mateja – fizjoterapeuta

  › mgr Marzena Mańkowska – fizjoterapeuta

Umów się na zabieg

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeśli chcesz umówić wizytę lub zabieg, zadać pytanie, podzielić się opinią lub pomysłem. Nasz zespół odpowie na Twoją wiadomość najszybciej, jak to tylko możliwe.

Tylko cyfry, bez spacji, myślników i znaków specjalnych