Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

CENTRUM MEDYCZNE SALUSCentrum Medyczne Salus

Leczymy już od ćwierć wieku

Jakość świadczonych usług jest najistotniejszą częścią strategii Centrum Medycznego Salus w Kłodzku – tak było 25 lat temu, gdy zaczynaliśmy działalność, i tak jest dzisiaj, gdy jesteśmy jednym z największych prywatnych ośrodków zdrowia na Dolnym Śląsku. Naszym głównym zadaniem niezmiennie pozostaje gwarantowanie pacjentom najwyższego standardu obsługi, bo tylko takim podejściem możemy zasłużyć sobie na ich zaufanie. Pamiętamy przy tym, że naszymi najcenniejszymi aktywami są ludzie – lekarze, rehabilitanci, położne, pielęgniarki i reszta personelu – bez których nie bylibyśmy w stanie realizować tych ambitnych założeń.

25 lat nieustannego rozwoju

Centrum Medyczne Salus funkcjonuje na rynku usług medycznych od 1994 roku. Przychodnia została założona przez Teresę i Wiktora Wolfsonów, początkowo jako indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska. Obecnie prowadzimy placówki w Kłodzku, Dusznikach-Zdroju, Nowej Rudzie i Bożkowie, w których pacjenci mogą korzystać nie tylko z pomocy medycznej w ramach przychodni, ale również z usług oddziału szpitalnego, centrum rehabilitacji oraz centrum estetyki.

Nasze centrum posiada własne pracownie diagnostyczne: rentgenowską, endoskopii, spirometrii i USG, pracownię badań psychotechnicznych, zakłady rehabilitacji ambulatoryjnej oraz oddział dzienny rehabilitacji i oddział dzienny psychiatrii. Świadczymy usługi z zakresu medycyny rodzinnej oraz ambulatoryjnej opieki specjalistycznej i medycyny pracy. W oddziale szpitalnym w kłodzkiej placówce CM Salus wykonujemy procedury z zakresu chirurgii ogólnej, chirurgii urazowo-ortopedycznej, chirurgii plastycznej oraz laryngologii. Wykonujemy też usługi w zakresie transportu sanitarnego chorych w kraju i za granicą oraz medycznego zabezpieczenia imprez masowych.

Dzięki tak szerokiemu wachlarzowi świadczonych usług pacjent może korzystać w CM Salus z pełnego procesu leczenia, począwszy od lekarza medycyny rodzinnej, poprzez badania diagnostyczne, laboratoryjne, poradnie specjalistyczne, rehabilitację oraz zabiegi w ramach oddziału szpitalnego. Pod tym względem Salus jest liderem wśród niepublicznych podmiotów medycznych na terenie Ziemi Kłodzkiej i okolic.

Krok w przyszłość

W 2011 roku uruchomiliśmy Centrum Estetyki Salus, wyposażone w wiele nowoczesnych urządzeń kosmetologicznych i medycznych służących poprawie urody, które oferuje kompleksowe usługi z zakresu medycyny estetycznej.

W 2015 roku oddaliśmy do dyspozycji pacjentów nową przychodnię oraz oddział szpitalny w Kłodzku. W przychodni znalazło się miejsce m.in. dla pediatrii ambulatoryjnej z gabinetami konsultacyjnymi oraz ambulatorium dziecięcym, 17 gabinetów diagnostyczno-zabiegowych. Oddział szpitalny to blok operacyjny nowej generacji z salami wybudzeń i komfortowymi pokojami pobytowymi dla operowanych pacjentów.

Ale rozwój Centrum Medycznego Salus to nie tylko nowe pomieszczenia. Dzięki temu istotnie poszerza się zakres możliwości terapeutycznych i diagnostycznych przychodni. W nowej części placówki do dyspozycji pacjentów oddaliśmy między innymi nowoczesny ultrasonograf kardiologiczny, pracownię holterowską i laser neodymowy, który ma zastosowanie w leczeniu żylaków, zmian skórnych oraz zmian grzybiczych. Gabinet laryngologiczny został doposażony w sprzęt do endoskopowej diagnostyki laryngologicznej, a blok operacyjny powiększył się o jedną salę operacyjną do zabiegów z zakresu ortopedii oraz chirurgii plastycznej. Znalazły się w nim także nowe urządzenia do zabiegów artroskopowych stawów kolanowego i ramiennego oraz specjalistyczne aparaty do sterylizacji narzędzi i materiałów zabiegowych.

Jakość świadczonych przez Centrum Medyczne Salus usług potwierdzona została certyfikatem ISO 9001:2015.

To wszystko sprawia, że czujemy dumę i radość z naszych dotychczasowych osiągnięć. I motywuje nas do tego, by równie odważnie i ambitnie jak dotychczas realizować nasze nowe pomysły.

Galeria zdjęć

Posiadasz prywatne ubezpieczenie medyczne?

Zapraszamy do Centrum Medycznego Salus! Jesteśmy partnerem najważniejszych operatorów medycznych i firm ubezpieczeniowych na polskim rynku. Dzięki temu możesz w ramach swojego abonamentu/pakietu medycznego szybko, łatwo i wygodnie we wszystkich naszych przychodniach skorzystać z pomocy lekarzy medycyny rodzinnej i lekarzy specjalistów oraz wykonać badania diagnostyczne i laboratoryjne, a także zgłosić się na fizjoterapię w centrum rehabilitacji lub poddać się zabiegowi w oddziale szpitalnym.