Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

CENTRUM MEDYCZNE SALUSSZPITALInformacje dla pacjentów

Informacje dla pacjentów szpitala CM Salus

Priorytetem oddziału chirurgii jednego dnia Centrum Medycznego w Kłodzku jest zapewnienie pacjentom maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu podczas ich pobytu w oddziale oraz zabiegów operacyjnych i diagnostycznych, którym będą poddawani. Dla zminimalizowania ryzyka jakichkolwiek komplikacji zdrowotnych niezwykle istotna jest harmonijna współpraca i wymiana informacji między pacjentem a zespołem medycznym.

W tej sekcji przekazujemy pacjentom podstawowe informacje związane z ich pobytem w oddziale oraz dotyczące procedur medycznych, obowiązujących w naszej placówce. Pacjenci znajdą tu również formularz ankiety anestezjologicznej, która służy pozyskaniu danych niezbędnych do zaplanowania i bezpiecznego przeprowadzenia procedury znieczulenia pacjenta do zabiegu.

Umów się na zabieg

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeśli chcesz umówić wizytę lub zabieg, zadać pytanie, podzielić się opinią lub pomysłem. Nasz zespół odpowie na Twoją wiadomość najszybciej, jak to tylko możliwe.

Tylko cyfry, bez spacji, myślników i znaków specjalnych

Posiadasz prywatne ubezpieczenie medyczne?

Zapraszamy do Centrum Medycznego Salus! Jesteśmy partnerem najważniejszych operatorów medycznych i firm ubezpieczeniowych na polskim rynku. Dzięki temu możesz w ramach swojego abonamentu/pakietu medycznego szybko, łatwo i wygodnie we wszystkich naszych przychodniach skorzystać z pomocy lekarzy medycyny rodzinnej i lekarzy specjalistów oraz wykonać badania diagnostyczne i laboratoryjne, a także zgłosić się na fizjoterapię w centrum rehabilitacji lub poddać się zabiegowi w oddziale szpitalnym.