Przebarwienia

Skąd biorą się przebarwienia na skórze? Czy zostaną z Tobą już na zawsze? Jeśli dotyczy Cię problem hiperpigmentacji, podpowiadamy jak sobie z nim poradzić.

🔺 Przebarwienia powstają na skórze bardzo łatwo. Czasem winna jest nadmierna ekspozycja skóry na światło słoneczne, innym razem może to być wpływ np. farmakoterapii hormonalnej. 

🔺 Doskonałym narzędziem w walce z przebarwieniami jest laseroterapia. Nie tylko niweluje przebarwienia, ale również stymuluje komórki do produkcji nowego kolagenu i elastyny. W Centrum Estetyki Salus dostępne są dwa rodzajów laserów służących do redukcji przebarwień. 

Laserowe usuwanie przebarwień to zabieg:

👉 nieinwazyjny,

👉 bezpieczny dla zdrowia,

👉 niewymagający okresu rekonwalescencji.

🍁PROMOCJE PAŹDZIERNIK 🍁

Lasery medyczne Nordlys oraz Q-plus. Tylko teraz ❤️ CO TRZECI ZABIEG W SERII Z 50% RABATEM*.

Oferta czasowa. Obejmuje wszystkie zabiegi laserowe, bo jesień to idealny czas na rozpoczęcie serii zabiegów: epilacji, leczenia plam pigmentacyjnych, rumienia, fotoodmładzania, usuwania tatuaży, makijaży permanentnych, blizn i rozstępów.

Rejestracja ☎️ 535 559 816

Więcej informacji na temat laseroterapii na stronie www.saluscm.pl

*Seria to schemat leczenia opracowany przez kosmetologa podczas pierwszego zabiegu. Pacjent zobowiązany jest do przestrzegania zaleconych odstępów między zabiegami (4-6 tygodni zależnie od rodzaju problemu). W przeciwnym razie zabiegi nie zostaną potraktowane, jako zabiegi serii terapeutycznej i naliczenie rabatu nie będzie możliwe.

Więcej informacji i rejestracja na zabiegi

tel. 535 559 816

Leave a reply