Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

CENTRUM MEDYCZNE SALUSPRZYCHODNIASklepy Medyczne

Ortis

Ortis to firma działająca w branży medyczno-ortopedyczno-rehabilitacyjnej. Sklepy Medyczne Ortis znajdują się w 5 miastach. W Kłodzku, Nowej Rudzie i Ząbkowicach Śląskich zlokalizowane są w przychodniach Centrum Medycznego Salus, pozostałe dwa sklepy działają od lat w Nysie i Głuchołazach.

W asortymencie sklepów znajdują się produkty rehabilitacyjne i ortopedyczne, takie jak ortezy, podnośniki, środki pomocnicze, pieluchy, czy cewniki, a także produkty do zaopatrzenie i pielęgnacji stomii firm Coloplast, Convatec, Dansac, Braun, Salts, Welland.

Sklep ortopedyczny w Kłodzku pomaga również w doborze wózków inwalidzkich dostosowanych do indywidualnych potrzeb i stylu życia użytkowników (wózki manualne, wózki o napędzie elektrycznym, skutery czterokołowe).

W sklepach Ortis znajdziemy także nowość na polskim rynku, czyli smartgipsy OrtoCast, będące doskonałą alternatywą dla tradycyjnego gipsu oraz wszelkie materiały z zakresu zaopatrzenia po zabiegach chirurgii plastycznej (m.in. pooperacyjne biustonosze medyczne, odzież uciskowa do noszenia po liposukcji i operacji żylaków).

W asortymencie sklepów znajdziemy serie obuwia dla osób z różnymi problemami stóp. Obuwie to jest dedykowane klientom ze zniekształceniami stóp takimi jak: paluch koślawy, palce młoteczkowate, z płaskostopiem podłużnym, z płaskostopiem poprzecznym, z charakterystycznymi odciskami na stronie podeszwowej oraz dla osób chorujących na cukrzycę.

Sklep medyczny w Kłodzku zapewnia wzorcową obsługę i fachowe doradztwo w zakresie doboru sprzętu ortopedyczno-rehabilitacyjnego. Wykwalifikowany personel udziela wyczerpujących informacji i pomaga w przeprowadzeniu niezbędnych formalności związanych z pozyskaniem środków finansowych z Narodowego Funduszu Zdrowia, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Fundacji dla osób niepełnosprawnych i innych źródeł.

CM Salus, Kłodzko, ul. Kusocińskiego 3a

CM Salus, Nowa Ruda, ul. Piłsudskiego 2 

CM Salus, Ząbkowice Śląskie, ul. Powstańców Warszawy 8w

E-mail klodzko@firmaortopedyczna.pl.

www.sklepmedyczny-ortis.pl 

Telefon kontaktowy 519 116 717