Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

Villa Dębowa - rekonwalescencja z klasą

Pacjentów oddziału szpitalnego CM Salus w Kłodzku, którzy po zabiegu chirurgicznym, szczególnie z zakresu chirurgii plastycznej i laryngologii, wymagają dłuższego regenerującego odpoczynku, zachęcamy do skorzystania z oferty zabytkowej, kameralnej Villi Dębowa w Polanicy-Zdroju, jednego z najwyżej ocenianych i zapewniających najwyższy standard pobytu pensjonatów w Sudetach.

Zlokalizowana na obrzeżach tej pięknej uzdrowiskowej miejscowości, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i zaledwie 700 metrów od Parku Zdrojowego, Villa Dębowa to przedwojenny, starannie i ze smakiem odrestaurowany pensjonat, dysponujący 16 miejscami noclegowymi w komfortowo wyposażonych apartamentach i pokojach, z bezpłatnym dostępem do internetu, płaskimi telewizorami oraz telewizją kablową i satelitarną. Budynek otoczony jest zadbanym ogrodem z altaną, w którym można do woli zażywać odpoczynku, słuchając śpiewu ptaków i szumu drzew. Wszyscy goście Villi Dębowa mogą również skorzystać z zabiegów kosmetyczno-medycznych w Centrum Estetyki Salus oraz zabiegów rehabilitacyjnych w Centrum Medycznym Salus.

Rekonwalescencja w tak relaksujących warunkach z pewnością będzie przyjemnością, a powrót do zdrowia i formy nastąpi w błyskawicznym tempie.

Więcej informacji o Villi Dębowa i atrakcjach okolicy, szczegóły dojazdu i dane kontaktowe znajdą Państwo na oficjalnej stronie pensjonatu www.villadebowa.pl.

Galeria zdjęć

Oferta zabiegów

W ramach chirurgii jednego dnia na oddziale szpitalnym Centrum Medycznego Salus w Kłodzku doświadczony zespół wykonuje kilkadziesiąt różnego rodzaju zabiegów z zakresu ortopedii, chirurgii ogólnej, laryngologii, chirurgii plastycznej i ginekologii, wykorzystując nowoczesne i sprawdzone techniki operacyjne oraz wysokiej klasy sprzęt medyczny.

Zespół medyczny

Zespół medyczny oddziału szpitalnego Centrum Medycznego Salus w Kłodzku tworzą znakomici lekarze różnych specjalizacji, wyróżniający się znakomitym przygotowaniem zawodowym i dużym doświadczeniem, których podczas zabiegów i w pooperacyjnej opiece nad pacjentami wspierają wysoko wykwalifikowane pielęgniarki.