Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

CENTRUM MEDYCZNE SALUSCENTRUM ESTETYKIZABIEGIPrzedłużanie i zagęszczanie rzęs

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Zabieg przedłużania rzęs polega na doklejaniu pojedynczych syntetycznych rzęs do tych naturalnych (metody 1:1, 2:1, 3:1 określają liczbę sztucznych rzęs przypadających na 1 naturalną). Metody objętościowe cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, ponieważ dają długotrwałe efekty. Najbezpieczniejszą metodą, zalecaną zwłaszcza osobom, które nigdy nie nosiły sztucznych rzęs, jest metoda 1 do 1. Do jednej naturalnej rzęsy doklejana jest jedna jedwabna.

Zagęścić rzęsy można także metodą „kociego oka”. Polega ona na tym, że rzęsy doczepia się wyłącznie w zewnętrznych kącikach oczu. Wszystko po to, aby lekko zmienić kształt oka, wydłużyć rzęsy i podkręcić je.

Zagęszczanie rzęs poleca się szczególnie osobom, których naturalne rzęsy są bardzo jasne, rzadkie i krótkie. Metoda 1:1 da bardzo naturalne efekty, a metody 2D i 3D przyniosą spektakularną metamorfozę.

Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs trwa około 2 godzin. Po upływie doby od aplikacji rzęs można już korzystać z basenu i nosić soczewki. Należy jednak pamiętać o odpowiednim dbaniu o zagęszczone rzęsy – delikatnym, ale dokładnym demakijażu i rozczesywaniu ich.

Zalety zagęszczanie i przedłużania rzęs:

› oczy wyglądają na większe
› rzęsy są gęste, długie i podkręcone
› oszczędzamy czas przeznaczany na makijaż
› nie trzeba malować rzęs
› spektakularny efekt utrzymuje się 3-4 tygodnie (po tym okresie konieczne jest uzupełnienie)

Ewentualne efekty niepożądane

Klej do rzęs bazuje na środkach zawierających formaldehyd lub inne kleje biologiczne. Powodować one mogą reakcje alergiczne (podobnie jak środki stosowne do usuwania sztucznych rzęs). Zabieg u niektórych klientek bywa powodem podrażnień spojówki (lub nawet zapalenia spojówek), co może być spowodowane bezpośrednią stycznością powieki ze sztuczną rzęsą, bądź nadwrażliwością danej osoby na klej do rzęs. Innym skutkiem ubocznym może być alergiczna opuchlizna powieki lub też osłabienie (wypadnięcie) naturalnych rzęs.

Umów się na zabieg

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeśli chcesz umówić wizytę lub zabieg, zadać pytanie, podzielić się opinią lub pomysłem. Nasz zespół odpowie na Twoją wiadomość najszybciej, jak to tylko możliwe.

Tylko cyfry, bez spacji, myślników i znaków specjalnych