Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

CENTRUM MEDYCZNE SALUSZABIEGIMezoterapia

Rewitalizacja skóry metodą mezoterapii

Mezoterapia to działający miejscowo zabieg niechirurgiczny polegający na wstrzykiwaniu małych dawek substancji leczniczych w celu rewitalizacji i regeneracji skóry. Dzięki tej technice można wprowadzić substancje aktywne, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Poprzez dostarczenie skórze substancji odżywczych w odpowiednie miejsca, takie jak skóra twarzy, szyi, dekoltu, pośladki, uda, brzuch, czy owłosiona skóra głowy, możemy osiągnąć wspaniałe efekty poprawy kondycji skóry, zapobiegać jej starzeniu oraz zahamować wypadanie włosów czy powstawanie cellulitu i rozstępów. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry, a odpowiednie kombinacje substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie.

Wykorzystywany do zabiegu preparat Juvéderm Volite jest wstrzykiwany do skóry właściwej (warstwy skóry znajdującej się pod naskórkiem). Może być stosowany do wykonywania zabiegów w obrębie twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Zawiera środek znieczulający lidokainę dla zapewnienia największego możliwego komfortu zabiegu. W trakcie szczegółowej konsultacji lekarz medycyny estetycznej omawia i ustala z pacjentem ilość produktu niezbędną do uzyskania pożądanych przez niego rezultatów.

Mezoterapia przynosi dobre rezultaty u osób z delikatną, wiotką, odwodnioną oraz dojrzałą skórą, która traci jędrność. Dzięki tej metodzie w niechirurgiczny sposób można skutecznie poprawić kondycję i wygląd skóry, która staje się zdrowsza, bardziej jędrna, nawilżona i gładsza. Śródskórne iniekcje substancji odżywczych gwarantują szybkie i widoczne efekty korekcji zmarszczek, poprawy kondycji włosów i gładkości ciała, co w rezultacie wpływa na doskonałe samopoczucie pacjenta.

Częstotliwość stosowania zabiegów: terapia uderzeniowa – 4 zabiegi w odstępach 1-2 tygodniowych, regeneracja skóry – 1 zabieg na miesiąc przez 2 miesiące, podtrzymanie efektów kuracji – 1 zabieg co 2-6 miesięcy. W wyniku zabiegu mogą pojawić się drobne wybroczyny i siniaki, które ustępują po kilku dniach.

Umów się na zabieg

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeśli chcesz umówić wizytę lub zabieg, zadać pytanie, podzielić się opinią lub pomysłem. Nasz zespół odpowie na Twoją wiadomość najszybciej, jak to tylko możliwe.

Tylko cyfry, bez spacji, myślników i znaków specjalnych