Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

CENTRUM MEDYCZNE SALUSCENTRUM ESTETYKIZABIEGIMasaż z wykorzystaniem urządzenia Hi Top

Masaż z wykorzystaniem urządzenia Hi Top

Terapia energotonowa (High Tone Power Therapy, Hi Top) jest jedną z najnowocześniejszych form fizjoterapii, zaliczaną do innowacyjnych metod elektroterapeutycznych. W odróżnieniu od standardowej, stosowanej z powodzeniem od ponad 150 lat elektroterapii, która ogranicza się do działania miejscowego i pobudzania nerwów i mięśni, terapia energotonowa może oddziaływać na cały organizm, bezpośrednio wpływając na metabolizm komórek. Terapia Hi Top wprowadza do organizmu aż 100-krotnie większą dawkę energii niż w przypadku tradycyjnej energoterapii, podwyższając potencjał energetyczny komórki i wprawiając struktury komórkowe w drgania średniej częstotliwości, które normalizują i usprawniają przemiany metaboliczne.

Terapia energotonowa daje efekt biologicznego odmłodzenia komórek, m.in. poprzez zwiększenie sprawności działania mitochondriów komórkowych, zwanych elektrowniami komórkowymi. W terapii energotonowej można realizować różne cele lecznicze podczas tej samej sesji, np. wykonując zabiegi rewitalizujące i redukujące tkankę tłuszczową.

Osobną grupą pacjentów, którzy odnoszą duże korzyści z terapii energotonowej są sportowcy, zarówno profesjonalni, jaki i amatorzy, którym zabiegi tego typu służą do przyspieszenia regeneracji po kontuzjach i dużych obciążeniach treningowych, utrzymania wysokiej sprawności mięśni i mobilizacji organizmu do wzmożonego wysiłku w długim okresie czasu.

Umów się na zabieg

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeśli chcesz umówić wizytę lub zabieg, zadać pytanie, podzielić się opinią lub pomysłem. Nasz zespół odpowie na Twoją wiadomość najszybciej, jak to tylko możliwe.

Tylko cyfry, bez spacji, myślników i znaków specjalnych