Regeneracja spod igły

Dermapen 4 Dermapen Polska to nie tylko najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie do frakcyjnego mikronakłuwania skóry. To kompleksowy system regeneracji i odnowy Twojej skóry oparty na infuzji substancji czynnych przed, w trakcie i po zabiegu.

Dermapen 4 w kontrolowany sposób generuje powstawanie mikrouszkodzeń skóry, które nie tylko stymulują ją do prawidłowej odbudowy ale ułatwiają również przenikanie substancji czynnych dokładnie w te warstwy skóry, które tego najbardziej potrzebują.

Kompleksowa terapia polega na podawaniu unikalnych kombinacji substancji czynnych zawartych w produktach MG Collection i odpowiednio dobranej, indywidualnej pielęgnacji kosmeceutykami DP Dermaceuticals Polska.

Codzienne stosowanie DP Dermaceuticals Polska i regularne zabiegi DERMAPEN 4 umożliwiają długotrwałą korekcję i wzmocnienie skóry.

HylaFuse Complex z intensywnymi antyoksydantami oraz witaminami (A, B, C, E) w połączeniu z peptydami stymulującymi kolagen (takimi jak peptydy miedziowe) naprawia skórę, pobudzając produkcję kolagenu i elastyny, niweluje przebarwienia, leczy blizny i normalizuje skórę problematyczną. Skóra jest wyraźnie gładsza, ma lepszą teksturę, jest wyraźnie lepiej nawilżona i odzyskuje blask.

Napisz historię swojej skóry od nowa z kompleksową terpią Dermapen 4…

🤍 Rejestracja na zabiegi ☎️ 535 559 816
🤍 Więcej informacji na www.saluscm.pl w zakładce Centrum Estetyki.

 

Leave a reply