Lip Lab – laboratorium pięknych ust

Na wiosnę zmień rozmiar swoich ust na bardziej ponętne! Jeśli nie chcesz ich powiększać, możesz lekko wymodelować kształt albo po prostu zafundować im zabieg rewitalizacji i odświeżenia! Będą doskonale nawilżone, apetyczne i jędrne. Polecamy wszystkim paniom jako wiosenne „must-do”! 

Jeśli zabieg modelowania ust kojarzy Ci się z „kaczuszka- mi”, to znak, że na pewno nie odwiedziłaś jeszcze ekspertów Centrum Estetyki i nie skorzystałaś z oferty LIP LAB – laboratorium pięknych ust!
Jeśli marzysz o jędrnych, „młodszych”, bardziej pełnych ustach ale boisz się ostrzykiwania – ten program jest dla Ciebie. Stopniowo, korzystając najpierw z technik jak najmniej inwazyjnych, wprowadzimy Cię w świat pielęgnacji tej wymagającej troski okolicy. Zadbamy o Twoje usta. Nawilżymy je, odżywimy, wymasujemy, zastosujemy zabiegi delikatnie powiększające (endermologia) abyś mogła cieszyć się naturalnie piękną czerwienią wargową. Jeśli jednak uznasz, że Twoim ustom przyda się dodatkowe wypełnienie – bez obaw – doradzimy jak je przeprowadzić aby efekt odpowiadał Twoim oczekiwaniom. 

PRZEGLĄD DOSTĘPNYCH METOD 

1. Endermologia LPG Alliance – express / zabieg na usta (20 min)
• zabieg jednorazowy / efekt bankietowy 120 zł
• karnet 6 zabiegów / efekt ujędrniający i odżywiający usta, delikatne powiększenie 600 zł 

2. Masaż manualny
• głowy, twarzy (ze szczególnym uwzględnieniem okolicy ust) szyi i dekoltu (30 min) – 60 zł
• masaż twarzy (ze szczególnym uwzględnieniem okolicy ust) 20 min – 40 zł 

3. Dermoceutyki firmy DERMAQUEST
zabiegi peelingujące (twarz, okolica ust, czerwień wargowa) w zależności od wskazań po diagnostyce skóry (Peptydowy Peeling Biomimetyczny, Jessner’s Peel, Retinol C, Terapeutyczny Zabieg Dyniowy, Rewitalizujący Zabieg Anti-Age, Azelaic Peel DermaQuest, Peeling Vitamin C, Peeling Dyniowy, Peeling Mango, Hibiscus Flower Mandelic Peel)
• cena w zależności od rodzaju zabiegu od 160 do 220 zł 

4. Programy pielęgnacyjne SOTHYS 
zabiegi odżywcze (twarz, okolica ust, czerwień wargowa) w zależności od wskazań po diagnostyce skóry (skóra sucha, normalna, tłusta i mieszana, naczyniowa, wrażliwa, zabieg sezonowy lub łagodzący)
• cena w zależności od rodzaju zabiegu od 160 do 200 zł 

5. Mezoterapia mikroigłowa DERMAPEN
DermaPEN® to wszechstronne urządzenie do wykonywania kontrolowanych mikrouszkodzeń skóry przy użyciu specjalnych, pulsujących igieł. Metoda ta pozwala na uzyskanie fantastycznych efektów naturalnej przebudowy skóry. W wyniku tego procesu pobudzony zostaje wzrost kolagenu i elastyny co powoduje zagęszczenie skóry. Zabieg można wykonywać na całej twarzy, szyi, dekolcie i innych obszarach ciała, w tym delikatnej okolicy ust.
• DERMAPEN cała twarz (wraz z ustami) 600 zł
• DERMAPEN usta i okolice 300 zł 

6. Osocze bogatopływkowe 
Rewitalizacja okolicy ust i odżywienie czerwieni wargowej możliwe jest także dzięki naszemu własnemu osoczu uzyskiwanemu z krwi. Istnieje grupa pacjentów, którzy nie chcą wstrzykiwać do organizmu żadnych „obcych” substancji lub też cierpią na silne alergie – z myślą o nich w naszej ofercie znalazł się zabieg rewitalizacyjny z osoczem bogatopłykowym. Osocze bogatopłytkowe otrzymuje się w procesie odwirowania własnej krwi pacjenta. Zabiegi pozyskania preparatu oraz jego podania są wykonywane podczas jednej wizyty. Płytki krwi w procesie degranulacji uwalniają czynniki wzrostu: PDGF, TGF-1, TGF-2, VEGF oraz EGF, a także białka odpowiedzialne za przyleganie komórek: fibrynę, fibronektynę oraz vitronektynę. Osocze bogatopłytkowe nie działa jak wypełniacz tkankowy (np. preparaty na bazie kwasu hialuronowego), ale jest bardzo silnym stymulatorem regeneracji tkanek, pobudzającym fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych, zwiększającym procesy tworzenia nowych naczyń krwionośnych odpowiedzialnych za odżywienie skóry oraz tkanki podskórnej.
• cena zabiegu, w zależności od wielkości obszaru objętego terapią od 900 do 1300 zł 

7. Wypełniacze Juvederm (Allergan) 
Wypełnienie ust polega na ich ostrzykiwania kwasem hialuronowym. W Centrum Estetyki stawiamy na jakość i bezpieczeństwo dlatego nasi lekarze pracują na wypełnia- czach linii Juvederm firmy Allergan (firma-matka zabiegów medycyny estetycznej / wynalazcy Botoxu). Linia wypełniaczy Juvederm pozwala uzyskać bardzo naturalny efekt wymodelowania lub powiększenia ust – w zależności od upodobań i oczekiwań pacjenta. Dodatkowo skóra staje się nawilżona, gładka i elastyczna. Właściwości sprężyste kwasu hialuronowego sprawiają, że doskonale sprawdza się on w okolicach narażonych na ucisk i mimikę – bez ryzyka przemiesz- czania się preparatu. Ten zabieg polecamy osobom, które marzą o idealnym wymodelowaniu lub powiększeniu ust. Preparat pozwala ujędrnić usta i je uwydatnić, skorygować ich asymetrię lub poprawić kontur. To również doskonały zabieg dla kobiet dojrzałych, u których wraz z wiekiem dochodzi do zaniku objętości warg i „rozmy- cia” ich konturu.
• POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST / NAWILŻANIE I UJĘDRNIANIE UST 1200 zł 

Szczegółowe informacje oraz rejestracja na wizytę pod nr 535 559 816

Leave a reply