Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki

Zgody marketingowe

Czym są zgody marketingowe?

Terminem „Zgody marketingowe” określamy wyrażoną przez Ciebie zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną lub za pomocą połączeń telefonicznych informacji promocyjnych oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketinowych.

Co zyskasz, wyrażając zgodę marketingową?

Jeśli udzielisz nam zgody na wysyłanie marketingowych wiadomości elektronicznych lub głosowych:

› nie przegapisz akcji specjalnych, w tym akcji profilaktycznych, organizowanych w CM Salus

› dowiesz się jako pierwszy o nowościach w ofercie CM Salus,

› otrzymasz informacje o atrakcyjnych promocjach, konkursach itp.

Typy zgód marketingowych

Korzystając z wybranych funkcjonalności serwisu saluscm.pl, np. wysyłając wiadomość za pomocą formularza kontaktowego, możesz wyrazić następujące zgody marketingowe:

Zgoda na przetwarzanie danych w celu marketingu produktów i usług własnych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Salus Centrum Medyczne sp. z o. o, ul. Kusocińskiego 3A, 57-300 Kłodzko, w celu marketingu produktów i usług własnych, w tym poprzez profilowanie i/lub przesyłanie materiałów marketingowych.

Zgoda na przetwarzanie danych w celu marketingu produktów i usług własnych oraz podmiotów Salus Centrum Medyczne: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Salus Centrum Medyczne sp. z o. o, ul. Kusocińskiego 3A, 57-300 Kłodzko, w celu marketingu produktów i usług własnych oraz podmiotów Salus Centrum Medyczne, w tym poprzez profilowanie i/lub przesyłanie materiałów marketingowych.

Zgoda na kontakt marketingowy poprzez wiadomości głosowe: Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Salus Centrum Medyczne sp. z o.o., ul. Kusocińskiego 3A, 57-300 Kłodzko, oraz podmiotów Salus Centrum Medyczne informacji handlowo-marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i tzw. automatycznych systemów wywołujących w formie połączenia głosowego (rozmowa telefoniczna, komunikaty głosowe IVR).

Zgoda na kontakt marketingowy poprzez wiadomości elektroniczne: Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Salus Centrum Medyczne sp. z o. o, ul. Kusocińskiego 3A, 57-300 Kłodzko, oraz podmiotów Salus Centrum Medyczne informacji handlowo-marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i tzw. automatycznych systemów wywołujących w formie wiadomości elektronicznych (e-mail, SMS/MMS, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowe, powiadomienia push).

Warto pamiętać, że:

› wyrażenie zgody marketingowej jest bezpłatne i dobrowolne

› wyrażoną wcześniej zgodę marketingową można w dowolnym momencie odwołać

› Twoje dane nie są nikomu przekazywane, nawet jeśli przesyłane Ci wiadomości marketingowe dotyczą akcji specjalnych, ofert lub promocji naszych Partnerów

› Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne.