Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

CENTRUM MEDYCZNE SALUSCENTRUM ESTETYKIZABIEGIWypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

Wypełnianie zmarszczek preparatami na bazie kwasu hialuronowego

Preparaty na bazie kwasu hialuronowego to najczęściej obecnie stosowane substancje do wypełniania i wygładzania zmarszczek, a zabiegi z ich wykorzystaniem to najpopularniejsza na świecie i najbezpieczniejsza forma wypełniania zmarszczek. W Centrum Medycznym Salus w Kłodzku przeprowadzamy zabiegi sprawdzonymi preparatami firmy Allergan, które doskonale sprawdzają się przy wypełnianiu bruzd nosowo-wargowych, podnoszeniu opadających kącików ust, redukcji „lwich” zmarszczek i zmarszczek „palacza” oraz korekcie „doliny łez”.

Kwas hialuronowy występuje w organizmie człowieka w sposób naturalny – jest podstawowym składnikiem skóry, który odpowiada za utrzymanie właściwego poziomu jej nawilżenia i jędrności. Niestety, wraz z upływem czasu ilość kwasu hialuronowego w skórze systematycznie maleje, wskutek czego staje się ona wysuszona, wiotczeje, pojawiają się pierwsze zmarszczki, a policzki i usta tracą swoją jędrność i objętość.

Preparaty zawierające kwas hialuronowy podane do skóry właściwej skutecznie uzupełniają jego niedobór, doskonale nawilżają skórę, wypełniają zmarszczki, nadają objętość, modelują usta, poprawiają kontur twarzy oraz pobudzają naturalne procesy regeneracyjne skóry. Nawet po całkowitym wchłonięciu podanego preparatu skóra wygląda lepiej niż przed zabiegiem.

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym to zabieg w pełni bezpieczny i prawie bezbolesny, przeprowadzany w miejscowym znieczuleniu za pomocą specjalnego kremu. Technicznie rzecz ujmując, jest to śródskórny lub podskórny zastrzyk wykonywany bardzo cienką igłą. Wprowadzony pod skórę preparat w formie żelu wiąże wodę i stymuluje produkcję kolagenu – oba procesy prowadzą do wygładzenia zmarszczek i poprawy jędrności skóry.

Po trwającym około 15-20 minut zabiegu efekt spłycenia zmarszczek jest natychmiastowy i utrzymuje się przez okres 6-12 miesięcy, w zależności od wieku pacjenta, rodzaju skóry oraz prowadzonego trybu życia – palenie papierosów, ekspozycja na słońce i wizyty w solarium skracają czas działania preparatu.

Umów się na zabieg

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeśli chcesz umówić wizytę lub zabieg, zadać pytanie, podzielić się opinią lub pomysłem. Nasz zespół odpowie na Twoją wiadomość najszybciej, jak to tylko możliwe.

Tylko cyfry, bez spacji, myślników i znaków specjalnych