Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

CENTRUM MEDYCZNE SALUSCENTRUM ESTETYKIZABIEGIUsuwanie zmian skórnych

Usuwanie zmian skórnych

Z wiekiem na naszej skórze pojawia się co raz więcej różnego rodzaju znamion i innych zmian (brodawek, włókniaków, prosaków, torbieli itd.), które nie dość, że są wątpliwą ozdobą, to jeszcze mogą stanowić niebezpieczeństwo dla naszego zdrowia. 

W Centrum Estetyki Salus ze zmianami skórnymi rozprawiamy się na 3 sposoby:

› chirurgicznym usuwaniem zmian skórnych, czyli najpopularniejszą metodą ich eliminacji (dodatkowo, po wycięciu, każda wymagająca tego zmiana wysyłana jest do laboratorium na badanie histopatologiczne)

› elektrokoagulacja – metoda szybka i skuteczna w przypadku zmian, które po ocenie lekarza nie kwalifikują się do badania histopatologicznego, ponieważ podczas zabiegu zmiana skórna poddana elektrokoagulacji zostaje zniszczona

› laser Nd:YAG, który stosowany jest do usuwania wybranych zmian skóry, zwłaszcza drobnych naczyniaków i punktów rubinowych (tzw. naczyniaki starcze).

Umów się na zabieg

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeśli chcesz umówić wizytę lub zabieg, zadać pytanie, podzielić się opinią lub pomysłem. Nasz zespół odpowie na Twoją wiadomość najszybciej, jak to tylko możliwe.

Tylko cyfry, bez spacji, myślników i znaków specjalnych