Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

CENTRUM MEDYCZNE SALUSCENTRUM ESTETYKIZABIEGIRewitalizacja okolic oka

Rewitalizacja okolic oka

Skóra wokół oczu jest wyjątkowo cienka i delikatna. Dodatkowo wyposażona jest w niewielką liczbę gruczołów łojowych, co sprawia, że tkanka podskórna tej okolicy jest bardzo słabo rozwinięta. W efekcie okolica oka narażona jest na dość wczesne wiotczenie skóry, zmianę jej kolorytu oraz pojawienie się zmarszczek, zasinień oraz skłonności do opuchnięć. 

Zabiegi rewitalizacji okolic oczu polecane są osobom, które skarżą się na cienką i zwiotczałą skórę powiek, cienie pod oczami, zasinienia wokół oczu, ciemne podkówki, worki pod oczami oraz zmarszczki mimiczne w zewnętrznych kącikach oczu (tzw. kurze łapki).

W rewitalizacji okolic oczu stosuje się wiele metod. Do najskuteczniejszych należą: mezoterapia igłowa (wybranym preparatem na bazie kwasu hialuronowego dedykowanym tej okolicy), osocze bogatopłytkowe, mezoterapia mikroigłowa (Dermapen), laser (fotoodmładzanie), botoks (kurze łapki) czy też nieinwazyjna lecz skuteczna endermologia LPG ALIANCE (specjalne programy dedykowane okolicy oka).

Najlepsze efekty zabiegów rewitalizacji skóry wokół oczu (mezoterapia, osocze bogatopłytkowe i Dermapen) widoczne są przeważnie po serii 4-6 zabiegów. Efekty działania toksyny botulinowej w pełni widoczne są po 1-2 tyg. od zabiegu. W zależności od rodzaju zabiegu oraz rodzaju podanego preparatu, efekty utrzymują się przez okres od 6 do 12 miesięcy.

Umów się na zabieg

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeśli chcesz umówić wizytę lub zabieg, zadać pytanie, podzielić się opinią lub pomysłem. Nasz zespół odpowie na Twoją wiadomość najszybciej, jak to tylko możliwe.

Tylko cyfry, bez spacji, myślników i znaków specjalnych