Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

Resurfacing laserem Nordlys Frax 1550 by Ellipse

Resurfacing – totalna odnowa skóry to laserowa metoda odmładzania, odnowy i odbudowy skóry, najczęściej stosowana na twarzy, szyi, dekolcie i dłoniach. W Centrum Estetyki Salus w Kłodzku zabiegi resurfacingu wykonujemy przy pomocy platformy Nordlys by Ellipse, wykorzystując nieablacyjny laser Frax 1550, który nie tylko czyni zabieg skuteczniejszym, bezpieczniejszym i mniej inwazyjnym, ale też skraca do minimum czas rekonwalescencji – pacjenci bezpośrednio po zabiegu mogą wrócić do normalnego funkcjonowania, podczas gdy w przypadku laserów ablacyjnych, które znacznie mocniej ingerują w naskórek i skórę, czas rekonwalescencji może trwać nawet 2 tygodnie i dłużej.

Zabiegi resurfacingu polecane są szczególnie osobom, które zaobserwowały u siebie niepożądane symptomy starzenia się skóry: pogłębiające się zmarszczki, wiotkość skóry, utratę jej elastyczności i jędrności, a także przebarwienia i innego rodzaju zmiany. Resurfacing pomaga również zmniejszyć widoczność blizn pooperacyjnych, powypadkowych i potrądzikowych, zwęża rozszerzone pory, poprawia strukturę skóry i usuwa oznaki zmęczenia.

Na czym polega resurfacing laserem frakcyjnym Nordlys Frax 1550 by Ellipse? Zabieg ten powoduje pobudzenie naturalnych mechanizmów regenerujących organizmu poprzez dokonanie wiązką światła tysięcy niewidocznych gołym okiem uszkodzeń skóry właściwej. Te mikroskopijnej wielkości uszkodzenia mobilizują ciało do wytwarzania nowej, zdrowej i mocnej tkanki oraz zwiększenia produkcji kolagenu, dzięki czemu następuje proces odmładzania i wzmacniania skóry oraz redukcji wspomnianych powyżej defektów estetycznych. Pierwsze efekty resurfacingu są widoczne po kilku dniach od zabiegu, ale wywołane nim intensywne procesy regeneracyjne w skórze zachodzą nawet przez kilkanaście tygodni – finalne rezultaty będą wówczas naprawdę spektakularne.

Ponieważ podczas resurfacingu Frax 1550 naskórek pozostaje nienaruszony, bezpośrednio po zabiegu nie ma żadnych widocznych, negatywnych konsekwencji działania światła laserowego. Metoda ta nie powoduje również zmian rysów twarzy i nie ogranicza mimiki, dzięki czemu zachowujemy naturalny wygląd – z tego względu zyskała już ogromną popularność wśród gwiazd kina i estrady.

Umów się na zabieg

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeśli chcesz umówić wizytę lub zabieg, zadać pytanie, podzielić się opinią lub pomysłem. Nasz zespół odpowie na Twoją wiadomość najszybciej, jak to tylko możliwe.

Tylko cyfry, bez spacji, myślników i znaków specjalnych