Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki

CENTRUM MEDYCZNE SALUSPRZYCHODNIAPRACOWNIE DIAGNOSTYCZNEPracownia endoskopowa

Pracownia endoskopowa

Badanie endoskopowe to procedura diagnostyczno-medyczna, która pozwala nie tylko dokonać obserwacji wybranego obszaru wnętrza ciała, ale także pobranie wycinków tkanek do badań histopatologicznych oraz wykonanie małoinwazyjnego zabiegu. Badania endoskopowe wykorzystuje się najczęściej w diagnozowaniu patologicznych zmian w obrębie układu pokarmowego (gastroskopia i kolonoskopia), w ortopedii oraz laryngologii.

W pracowni endoskopowej w CM Salus Kłodzko przy ul. Kusocińskiego 3A wykonujemy badania endoskopowe górnego (gastroskopia) i dolnego (kolonoskopia) odcinka przewodu pokarmowego. Gastroskopia służy diagnozowaniu schorzeń przełyku, żołądka i dwunastnicy oraz pobraniu wycinków błony śluzowej do badań histopatologicznych, natomiast kolonoskopia pozwala ocenić stanu błony śluzowej jelita grubego.

Badania endoskopowe w naszej pracowni przeprowadzają lekarze o wysokich kwalifikacjach i dużym doświadczeniu, wykorzystując najnowszy sprzęt wysokiej klasy. Dzięki temu badania wykonywane są szybko, sprawnie i z najwyższą delikatnością, tak aby dyskomfort z nimi związany był dla pacjentów jak najmniejszy. Badania mogą być również wykonywane w znieczuleniu ogólnym lub dożylnym.

 

Cennik badań endoskopowych
lek. med. Bogusław Burger
Gastroskopia 190 zł
Kolonoskopia 690 zł
lek. med. Dariusz Kobel
Gastroskopia 190 zł
Kolonoskopia 690 zł
Gastroskopia w znieczuleniu dożylnym 490 zł
Kolonoskopia w znieczuleniu ogólnym (TIVA) 990 zł
Badanie histopatologiczne (wycinek) 55 zł

Zarezerwuj termin badania

Terminy badań diagnostycznych w przychodniach Centrum Medycznego Salus można rezerwować przez internet, w aplikacji mobilnej, telefonicznie lub osobiście w ośrodkach.

Posiadasz prywatne ubezpieczenie medyczne?

Zapraszamy do Centrum Medycznego Salus! Jesteśmy partnerem najważniejszych operatorów medycznych i firm ubezpieczeniowych na polskim rynku. Dzięki temu możesz w ramach swojego abonamentu/pakietu medycznego szybko, łatwo i wygodnie we wszystkich naszych przychodniach skorzystać z pomocy lekarzy medycyny rodzinnej i lekarzy specjalistów oraz wykonać badania diagnostyczne i laboratoryjne, a także zgłosić się na fizjoterapię w centrum rehabilitacji lub poddać się zabiegowi w oddziale szpitalnym.