Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

CENTRUM MEDYCZNE SALUSCENTRUM ESTETYKIZABIEGIPowiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym

Powiększanie i korekcja kształtu ust kwasem hialuronowym

Zabiegi powiększania ust, korekty ich kształtu czy zaznaczenia konturu ust należą do jednych z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej. Jest to związane z tym, iż wraz z wiekiem górna warga często staje się zapadnięta i cieńsza niż w młodości, co nadaje twarzy starszy wygląd. Zabieg powiększenia ust pozwala dłużej cieszyć się młodym wyglądem, a co za tym idzie wpływa na poprawę samopoczucia.

Do zabiegów korekty kształtu ust stosuje się materiał na bazie kwasu hialuronowego. Jest to substancja naturalnie występująca w skórze, mająca za zadanie zapewnienie jej sprężystości poprzez wiązanie wody. Usta po zabiegu są pełniejsze, mają bardziej kształtny wygląd i są doskonale nawilżone. Efekt powiększenia ust jest całkowicie odwracalny i utrzymuje się zwykle 6-10 miesięcy. Jest to zależne od wieku pacjenta, trybu życia oraz rodzaju skóry.

Zabieg powiększania ust preparatem na bazie kwasu hialuronowego trwa około 20 minut i jest całkowicie bezbolesny. Efekt widoczny jest natychmiast po zakończeniu zabiegu, a pacjentka może niemal natychmiast powrócić do normalnej aktywności. Jedyną niedogodnością zabiegu może być występujący niekiedy obrzęk ust, który samoistnie zanika po 1-2 dniach.

W Centrum Estetyki Salus w zależności od potrzeb i oczekiwań pacjenta możemy:

› zwiększyć objętość ust
› uwydatnić kontur warg
› wymodelować pełniejszy kształt
› wypełnić drobne zmarszczki wokół ust (tzw. zmarszczki palacza)

Umów się na zabieg

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeśli chcesz umówić wizytę lub zabieg, zadać pytanie, podzielić się opinią lub pomysłem. Nasz zespół odpowie na Twoją wiadomość najszybciej, jak to tylko możliwe.

Tylko cyfry, bez spacji, myślników i znaków specjalnych