Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

CENTRUM MEDYCZNE SALUSCENTRUM ESTETYKIZABIEGIPielęgnacja domowa

Pielęgnacja domowa

Stosowanie nowoczesnych kosmetyków Sothys i Dermaquest w domu w znacznym stopniu wzmacnia starania naszych pacjentów przybliżając ich do uzyskania i utrzymania idealnego stanu skóry.

DermaQuest to luksusowe, specjalistyczne programy terapeutyczne i peelingi chemiczne do zaawansowanej pielęgnacji skóry, które przynoszą nieprzeciętne, a nawet wręcz spektakularne rezultaty w terapii przeciwstarzeniowej oraz w zwalczaniu objawów takich dermoproblemów, jak np. trądzik. Dumą amerykańskiej marki są unikalne kosmoceutyki medyczne, oparte na opracowanych we własnych laboratoriach formułach, które zakładają stosowanie wysoce skutecznych składników, jak czysty retinol, roślinne komórki macierzyste w formie liposomów, czy witamina C z wysoce efektywnym kwasem ferulowym. Aby zapewnić maksymalną skuteczność działania i bezpieczeństwo stosowania, każdy produkt i każda terapia powstaje przy współpracy z czołowymi dermatologami i innymi specjalistami w Stanach Zjednoczonych. Teraz pacjentki Centrum Estetyki Salus mogą zintensyfikować działanie programów wykonywanych w gabinecie przez profesjonalistów, zaopatrując się w preparaty do pielęgnacji domowej dostępne w Centrum.

Kolejną marką dostępną dla pacjentek jest Sothys – ekskluzywna, wysoce wyspecjalizowana marka kosmetyczna, która od ponad 70 lat jest partnerem profesjonalnych instytutów beauty & spa na całym świecie. Znakiem rozpoznawczym francuskiego producenta innowacyjnych, opracowywanych we własnych laboratoriach preparatów kosmetycznych jest połączenie tradycyjnych koncepcji pielęgnacji urody z nowatorskim podejściem do idei spa. Sothys stworzyło kompletną ofertę zabiegów dla gabinetów kosmetycznych i centrów urody, jednocześnie dostarczając im nadzwyczajnej jakości środki do ich realizacji w postaci kremów, peelingów, toników i szeregu innych preparatów do stosowania w pielęgnacji twarzy i ciała, jak też przy makijażu (kosmetyki kolorowe: podkłady, pudry, cienie, szminki).

Nie zapominamy także o pacjentkach, które marzą o naturalnie pięknych, gęstych i długich rzęsach bez skomplikowanych zabiegów kosmetycznych. Na nich w gablotach Centru Estetyki czeka magiczna odżywka do rzęs marki Revitalash.

Umów się na zabieg

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeśli chcesz umówić wizytę lub zabieg, zadać pytanie, podzielić się opinią lub pomysłem. Nasz zespół odpowie na Twoją wiadomość najszybciej, jak to tylko możliwe.

Tylko cyfry, bez spacji, myślników i znaków specjalnych