Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

CENTRUM MEDYCZNE SALUSCENTRUM ESTETYKIZABIEGIPedicure klasyczny/pedicure hybrydowy/modelowanie i rekonstrukcja paznokci

Pedicure klasyczny/pedicure hybrydowy/modelowanie i rekonstrukcja paznokci

Niezależnie od preferowanej metody pielęgnacji stóp i paznokci, każda pacjentka odnajdzie w Centrum Estetyki swoją ulubioną. Począwszy od klasycznego, naturalnego i biologicznego pedicure, poprzez pedicure hybrydowy, żelowy oraz wyszukane stylizacje serwowane przez nasze specjalistki. 

Wśród zabiegów nie może oczywiście zabraknąć tych leczniczych: pedicure podologicznego i zaawansowanych programów terapeutycznych, dzięki którym paznokcie i całe stopy utrzymane są w znakomitej kondycji zdrowotnej (leczenie nadpotliwości stóp botoksem, laserowe usuwanie grzybic płytki paznokciowej, a także bogata oferta zabiegów podologicznych, wykonywanych przez profesjonalistkę w oparciu o długoletnie doświadczenie i wiedzę zdobytą na uczelniach oraz licznych kursach). 

Wśród zabiegów, które przyczynią się do utrzymaniu stóp w dobrej kondycji jest też badanie podoskopowe (służy diagnozowaniu wad stóp). Wykonuje się je przy użyciu specjalnego urządzenia – podoskopu, i na podstawie wyniku badania, opracowuje się indywidualny program leczniczy lub korekcyjny (np. konieczność noszenia wkładek ortopedycznych, które zamawiane są na miejscu – Sklep Medyczny Ortis, parter budynku).

Umów się na zabieg

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeśli chcesz umówić wizytę lub zabieg, zadać pytanie, podzielić się opinią lub pomysłem. Nasz zespół odpowie na Twoją wiadomość najszybciej, jak to tylko możliwe.

Tylko cyfry, bez spacji, myślników i znaków specjalnych