Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

Oczyszczanie twarzy

Dokładne oczyszczenie skóry i usunięcie zrogowaciałego naskórka jest zalecane niezależnie od rodzaju cery i wieku pacjenta. U nastolatków pomaga walczyć z łojotokiem, a w miarę upływu lat, gdy cykl odnowy naskórka zostaje wydłużony, powodując pogorszenie wyglądu skóry, pozwala eliminować jej suchość i szarość.

Oczyszczanie zalecane jest każdorazowo gdy na powierzchni skóry pojawiają się widocznie rozszerzone pory, grudki, krostki, niektóre partie twarzy błyszczą się i skóra wygląda na przygaszoną.

Dzięki zabiegowi oczyszczania twarzy martwe komórki naskórka zostają usunięte, następuje odblokowanie porów i ujść gruczołów łojowych, znikają zaskórniki i wypryski, poprawia się mikrocyrkulacja krwi i limfy, a cera zyskuje blask. Niekiedy do uzyskania pełnego efektu potrzebne jest przeprowadzenie serii zabiegów.

Kosmetolodzy Centrum Estetyki Salus bardzo często wykonują zabieg oczyszczania twarzy w oparciu o nowoczesne dermokosmetyki firmy DERMAQUEST. Są to kompleksowe programy terapeutyczne dla osób borykających się z różnymi problemami skórnymi. Dokładna analiza potrzeb Pacjenta i zaplanowanie procesu leczniczego następuje podczas bezpłatnej konsultacji z kosmetologiem.

Umów się na zabieg

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeśli chcesz umówić wizytę lub zabieg, zadać pytanie, podzielić się opinią lub pomysłem. Nasz zespół odpowie na Twoją wiadomość najszybciej, jak to tylko możliwe.

Tylko cyfry, bez spacji, myślników i znaków specjalnych