Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

CENTRUM MEDYCZNE SALUSCENTRUM ESTETYKIZABIEGINawilżanie i ujędrnianie ust

Nawilżanie i ujędrnianie ust

Z czasem objętość ust może się zmniejszyć, usta stają się cieńsze, bardziej płaskie. Zmarszczki i drobne linie mogą zakłócać gładki wygląd ust, a ich kontur może stać się mniej wyraźny. Obszar wokół ust, między górną wargą a nosem, może się spłaszczyć, a kąciki ust skierować ku dołowi, przez co twarz wygląda na zmęczoną i starą. Wypełniacze na baziek kwasu hialuronowego mogą pomóc w zwalczaniu oznak starzenia, poprzez poprawę faktury i gładkości ust oraz wypełnienie linii i zmarszczek spowodowanych przez palenie i zaciskanie ust. W tym przypadku pacjentkom nie chodzi o uzyskanie efektu powiększenia ust (wręcz chcą go uniknąć) a jedynie o przywrócenie im młodzieńczego wyglądu. Zazwyczaj lekarz stosuje w tym celu wypełniacze o lżejszej konsystencji aby efekt był jak najbardziej naturalny.

Dobre efekty ujędrniające (i nieco powiększające) przynosi też seria eksperesowych zabiegów na usta Endermologie LPG ALIANCE. Specjalny program został stworzony do intensywnego ujędrniania i poprawy napięcia czerwieni wargowej. Nowa procedura umożliwia intensywną i szybką stymulację tkanek przy zachowaniu wyjątkowego komfortu zabiegu. Zabieg ujędrnia skórę na wybranym obszarze, stymulując ją do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

 

Umów się na zabieg

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeśli chcesz umówić wizytę lub zabieg, zadać pytanie, podzielić się opinią lub pomysłem. Nasz zespół odpowie na Twoją wiadomość najszybciej, jak to tylko możliwe.

Tylko cyfry, bez spacji, myślników i znaków specjalnych