Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

CENTRUM MEDYCZNE SALUSCENTRUM ESTETYKIZABIEGIMedik8 – zabieg kosmetyczny

Medik8 - zabieg kosmetologiczny

Medik8 to znana i ceniona na całym świecie marka kosmoceutyków stworzona po to, by skutecznie powstrzymywać przedwczesne starzenie się skóry. Eksperci w kategorii produktów anti-aging – kosmetolodzy, biotechnolodzy oraz farmaceuci – codziennie pracują nad tworzeniem wyjątkowych receptur, które nie tylko pomogą zadbać o kondycję cery, ale będą też w pełni ekologiczne i bezpieczne dla środowiska. 

Marka Medik8 działa w oparciu o filozofię CSA, według której sekret pięknej, młodo wyglądającej skóry polega na pielęgnacji opartej o stosowanie witaminy C i ochrony przeciwsłonecznej w ciągu dnia oraz aplikowanie preparatów z witaminą A nocą. 

Dobroczynne właściwości witaminy C są powszechnie znane: stymuluje produkcję kolagenu i ogranicza rozwój pigmentu w celu uzyskania gładszej i promiennej skóry. Dodatkowo, jest też antyoksydantem – blokuje wolne rodniki, opóźniając tym samym procesy starzenia. Do zachowania dobrej kondycji skóry niezbędne jest też stosowanie filtrów przeciwsłonecznych, które odbijają szkodliwe promieniowanie UV. Filtry Medik8 zapewniają mocną ochronę, jednocześnie pozostając lekkimi i łatwymi w aplikacji. Ostatni z aspektów filozofii CSA – witamina A to również antyoksydant. Jej działanie przyspiesza odnowę komórkową oraz zwiększa produkcję kolagenu. Dowiedziono również jej pozytywny wpływ na terapię przebarwień i niedoskonałości skóry. 

Badania prowadzone przez Medik8

Medik8 jest jednym ze światowych liderów jeśli chodzi o produkcję skutecznych kosmeceutyków do pielęgnacji skoncentrowanej na powstrzymywaniu procesów starzenia. Firma posiada własne, w pełni niezależne laboratorium w Wielkiej Brytanii, gdzie grupa ekspertów-pasjonatów wykonuje kilkuetapowe badania, w których efekcie na rynku pojawiają się naprawdę skuteczne kosmeceutyki. Uzyskanie idealnych receptur wymaga wielu miesięcy testów i przygotowań, jednak satysfakcja i promienny wygląd kobiet, które zaufały Medik8 są siłą napędową, która każdego dnia motywuje do poszukiwania coraz to nowszych i bardziej zaawansowanych rozwiązań.

 

HIT

Glowing Facial Medik8

Luksusowy zabieg rozświetlający z witaminą C, ukierunkowany na walkę z nierównomierną pigmentacją i kolorytem skóry.

Umów się na zabieg

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeśli chcesz umówić wizytę lub zabieg, zadać pytanie, podzielić się opinią lub pomysłem. Nasz zespół odpowie na Twoją wiadomość najszybciej, jak to tylko możliwe.

Tylko cyfry, bez spacji, myślników i znaków specjalnych