Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

CENTRUM MEDYCZNE SALUSCENTRUM ESTETYKIZABIEGIManicure klasyczny/manicure hybrydowy/przedłużanie i rekonstrukcja paznokci

Manicure klasyczny/manicure hybrydowy/przedłużanie i rekonstrukcja paznokci

Niezależnie od preferowanej metody pielęgnacji rąk i paznokci, każda pacjentka odnajdzie swoją ulubioną w ofercie Centrum Estetyki. Począwszy od klasycznego, naturalnego i biologicznego manicure, poprzez manicure hybrydowy, żelowy i wyszukane stylizacje serwowane przez nasze specjalistki. Wśród sztandarowych zabiegów nie może oczywiście zabraknąć zaawansowanych programów terapeutycznych głęboko regenerujących paznokcie i dłonie (IBX, laserowe odmładzanie rąk, mezoterapia rąk, leczenie nadpotliwości dłoni botoksem i laserowe usuwanie grzybic płytki paznokciowej).

Złote zasady manicure ekspertek Centrum Estetyki Salus

Dbamy o płytkę paznokciową

Nawet jeśli jesteś dozgonną fanką hybrydy lub nieustannie zamalowujesz paznokcie lakierem nie zapominaj by dać im co jakiś czas pooddychać.  Przesuszona i zniszczona zabiegami kosmetycznymi płytka staje się bowiem cieńsza i łatwiej pęka. Co kilka tygodni zafunduj swoim paznokciom zabieg regeneracyjny IBX

Siła regularności

Jednym z powodów, dla których manicure hybrydowy cieszy się popularnością, jest jego trwałość. Nie oznacza to jednak, że możemy nosić go na paznokciach dłużej niż 2 tygodnie. Lakiery hybrydowe powinno się usuwać po 14 dniach – po tym czasie baza wiążąca lakier z paznokciem traci swoje właściwości i zaczyna wnikać w płytkę. A wraz z nią wnikają szkodliwe substancje, które osłabiają paznokcie. 

Dobrze traktujemy skórki

Narośnięte skórki wokół płytki nie tylko brzydko wyglądają, ale też utrudniają malowanie paznokci. Nie można jednak ich nazbyt gorliwie wycinać, bo grozi to uszkodzeniem macierzy paznokcia. To miejsce, z którego wyrasta płytka paznokciowa, a skórki mają chronić ją przed wnikaniem drobnoustrojów i zapobiegać chorobom. Optymalnym rozwiązaniem jest odsuwanie skórek drewnianym patyczkiem, a następnie smarowanie specjalnym preparatem, który je nawilży i obkurczy.

Stosujemy bazy pod lakier

Przed naniesieniem lakieru na paznokieć trzeba pomalować go specjalną bazą. To ważne, ponieważ kolorowy lakier może odbarwić paznokcie, a baza zapobiega przenikaniu barwnika; baza przedłuża trwałość lakieru i sprawia, że trzyma się on znacznie dłużej, a zawarte w niej składniki odżywcze i witaminy wzmacniają płytkę, przez co jest mniej podatna na uszkodzenia.

Umów się na zabieg

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeśli chcesz umówić wizytę lub zabieg, zadać pytanie, podzielić się opinią lub pomysłem. Nasz zespół odpowie na Twoją wiadomość najszybciej, jak to tylko możliwe.

Tylko cyfry, bez spacji, myślników i znaków specjalnych