Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

CENTRUM MEDYCZNE SALUSCENTRUM ESTETYKIZABIEGIENDERMOLOGIA LPGLipomassage ciała – Endermologie LPG

Lipomassage - Endermologie LPG

Utrzymanie równowagi pomiędzy odkładaniem a uwalnianiem tłuszczu jest naturalnym procesem zachodzącym w komórkach tłuszczowych (adipocytach). Pomimo zachowania zdrowego stylu życia i regularnej aktywności fizycznej proces magazynowania tłuszczu, zwłaszcza w określonych partiach ciała, może wzrastać. W rezultacie dochodzi do powstawania cellulitu i lokalnych otłuszczeń.

Lipomassage to opatentowana przez firmę Endermologie technika wyszczuplająca, która reaktywuje proces uwalniania tłuszczu (lipolizę), redukując lokalne otłuszczenia i niedoskonałości sylwetki. Mechaniczna stymulacja tkanki przy pomocy techniki LPG Roll wywołuje głęboką biologiczną reakcję: lipolizę oraz wzrost produkcji kolagenu i elastyny. Rezultaty? Widoczne wymodelowanie sylwetki, likwidacja cellulitu i lokalnych otłuszczeń oraz naturalne ujędrnienie i wygładzenie skóry.

Po przeprowadzeniu diagnozy i określeniu celu lipomasażu Endermologie specjalista Centrum Estetyki Salus zaproponuje Ci indywidualny program zabiegów. Ta opatentowana, w 100% naturalna technika jest całkowicie bezbolesna. W trakcie całego zabiegu terapeuta monitoruje na bieżąco Twoje odczucia, zapewniając Ci maksymalny komfort zabiegu.

Lipomassage – propozycje zabiegów:

› zabieg lipomassage dopasowany do typu sylwetki
› zabieg wyszczuplający
› zabieg antycellulitowy
› drenaż limfatyczny – cellulit wodny
› zabieg ujędrniający i modelujący
› zabieg „efekt lekkich nóg”
› specjalistyczny zabieg dla mężczyzn

Efekt zabiegów lipomasażu może zostać wzmocniony poprzez stosowanie w domu preparatów z linii LPG dedykowanych konkretnemu problemowi.

Umów się na zabieg

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeśli chcesz umówić wizytę lub zabieg, zadać pytanie, podzielić się opinią lub pomysłem. Nasz zespół odpowie na Twoją wiadomość najszybciej, jak to tylko możliwe.

Tylko cyfry, bez spacji, myślników i znaków specjalnych