Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

CENTRUM MEDYCZNE SALUSCENTRUM ESTETYKIZABIEGILASEROTERAPIA NORDLYS BY ELLIPSELaserowe usuwanie przebarwień

Usuwanie przebarwień laserem Nordlys by Ellipse

Usuwanie przebarwień za pomocą lasera Nordlys by Ellipse opiera się na procesie zwanym termalizą selektywną. Zabiegi polega na wysyłaniu precyzyjnie dawkowanych rozbłysków światła w kierunku powierzchni skóry. Światło jest absorbowane przez jedną z naturalnych substancji chemicznych znajdujących się w ludzkim ciele – melaninę – która jest skoncentrowana w obszarach zmian pigmentacyjnych. Melanina zamienia energię świetlną w ciepło, które jest następnie wykorzystane do niszczenia tych części komórek, w których melanina jest przechowywana.

Widzialne światło, generowane przez system Nordlys by Ellipse, jest przez cały czas bardzo dokładnie kontrolowane, tak aby długość pulsu i ilość energii były idealnie dostosowane do zniszczenia celu bez uszkadzania sąsiadujących z nim tkanek. Po zabiegu zmiany barwnikowe ciemnieją, następnie w czasie około 2 tygodni stopniowo znikają. Zwykle dla osiągnięcia pożądanych efektów usuwanie przebarwień tą metodą wymaga przeprowadzenia 2-4 zabiegów w odstępach 3-4 tygodniowych. Dodatkowo przez cały okres terapii na skórze poddawanej zabiegom pacjenci muszą stosować krem przeciwsłoneczny z filtrem minimum SPF 50+.

Zabieg usuwania przebarwień laserem Nordlys by Ellipse trwa zaledwie kilka minut i jest dużo mniej bolesny w porównaniu z zabiegami wykonywanymi z użyciem tradycyjnych, mniej zaawansowanych urządzeń IPL. Zabieg posiada najwyższy profil bezpieczeństwa.

Umów się na zabieg

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeśli chcesz umówić wizytę lub zabieg, zadać pytanie, podzielić się opinią lub pomysłem. Nasz zespół odpowie na Twoją wiadomość najszybciej, jak to tylko możliwe.

Tylko cyfry, bez spacji, myślników i znaków specjalnych