Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

CENTRUM MEDYCZNE SALUSCENTRUM ESTETYKIZABIEGILASEROTERAPIA NORDLYS BY ELLIPSELaserowe usuwanie blizn i rozstępów

Laserowe usuwanie blizn i rozstępów

Leczenie blizn i rozstępów laserem najnowszej generacji Nordlys by Ellipse to nieinwazyjna metoda, która w porównaniu z wcześniej stosowanymi zabiegami przynosi satysfakcjonujące efekty w znacznie krótszym czasie, jednocześnie znacznie mniej angażując w cały proces samego pacjenta, nie narażając go na groźne infekcje, niepotrzebny ból i ryzyko powikłań. Sprawdza się doskonale przy wygładzaniu blizn pooperacyjnych, powypadkowych, pooparzeniowych i potrądzikowych oraz rozstępów skóry po ciąży, intensywnym treningu siłowym, nadwadze itp.

Zabiegi leczenia blizn i rozstępów laserem fracyjnym Nordlys by Ellipse polegają na wywoływaniu wiązką światła mikroskopijnych uszkodzeń skóry, które pobudzają naturalne mechanizmy odbudowy i regeneracji tkanek. Impulsy wysyłane za pomocą innowacyjnej głowicy laserowej powodują koagulację uszkodzonej tkanki bliznowatej i stymulują tworzenie nowej, zdrowej tkanki. W ten sposób następuje szybka i gruntowna przebudowa skóry, która daje wręcz spektakularne efekty – blizny stają się płytsze i bardziej gładkie, strukturą i barwą upodabniając się do zdrowej skóry wokół nich. Zmniejszają się również dolegliwości z nimi związane, takie jak bolesność, nadwrażliwość na zmiany temperatury, czy uczucie napięcia i naciągnięcia skóry.

Leczenie blizn i rozstępów z użyciem lasera Nordlys by Ellipse najczęściej wymaga zastosowania cyklu zabiegów złożonego z 5-6 sesji, zaplanowanych w minimum miesięcznych odstępach. W przypadku bardziej rozległych lub skomplikowanych zmian może być niezbędna większa liczba zabiegów, o tym jednak podczas konsultacji przez rozpoczęciem leczenia decyduje wykonujący zabiegi kosmetolog.

Umów się na zabieg

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeśli chcesz umówić wizytę lub zabieg, zadać pytanie, podzielić się opinią lub pomysłem. Nasz zespół odpowie na Twoją wiadomość najszybciej, jak to tylko możliwe.

Tylko cyfry, bez spacji, myślników i znaków specjalnych