Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

CENTRUM MEDYCZNE SALUSCENTRUM ESTETYKIZABIEGILaseroterapia Nordlys by Ellipse

Laseroterapia Nordlys by Ellipse

Laseroterapia to jedna z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych metod rozwiązywania różnego rodzaju problemów ze skórą, z powodzeniem stosowana m.in. w celu redukcji zmarszczek i fotoodmładzania skóry, resurfacingu, usuwania przebarwień, rozstępów i blizn, leczenia zmian trądzikowych czy depilacji laserowej (epilacji).

Centrum Estetyki Salus w Kłodzku to jeden z niewielu ośrodków medycyny estetycznej w Polsce, które oferują szeroki wachlarz zabiegów laseroterapii przy użyciu ultranowoczesnej, wielofunkcyjnej platformy Nordlys renomowanej firmy Ellipse. Urządzenie to wykorzystuje technologię SWT (ang. selective waveband technology, czyli technologia selektywnego pasma), dzięki której możliwe stało się wyeliminowanie podczas zabiegów niepotrzebnych i potencjalnie niebezpiecznych długości fali świetlnej. W rezultacie do ciała docierają jedynie te fale, które pozytywnie oddziałują na skórę, zapewniając pożądany efekt terapeutyczny, zwiększając bezpieczeństwo zabiegów i komfort pacjentów.

Platforma Nordlys firma Ellipse, jako pierwsze tego typu urządzenie na świecie, daje także możliwość użycia impulsów o czasie trwania poniżej 1 milisekundy, co dodatkowo jeszcze podnosi efektywność i bezpieczeństwo zabiegów. Poza tym wykorzystanie takich krótkich impulsów zwiększa zakres możliwych zastosowań, pozwalając korygować defekty, które dla innych systemu typu IPL okazują się zbyt trudnym wyzwaniem.

Bezpieczeństwo i skuteczność laseroterapii Nordlys by Ellipse potwierdziła swoim certyfikatem Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA), która dopuściła urządzenie do stosowania w Stanach Zjednoczonych.

W Centrum Estetyki Salus w Kłodzku wykorzystujemy laseroterapię Nordlys by Ellipse do przeprowadzania takich zabiegów, jak:

fotoodmładzanie laserowe

resurfacing – totalna odnowa skóry

laserowe usuwanie przebarwień

laserowe zamykanie naczynek

laserowe usuwanie rozstępów i blizn

epilacja (depilacja laserowa)

laserowe leczenie trądziku

laserowe leczenie grzybicy paznokci nóg

Umów się na zabieg

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeśli chcesz umówić wizytę lub zabieg, zadać pytanie, podzielić się opinią lub pomysłem. Nasz zespół odpowie na Twoją wiadomość najszybciej, jak to tylko możliwe.

Tylko cyfry, bez spacji, myślników i znaków specjalnych