Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

Epilacja laserem Nordlys by Ellipse

Zabiegi epilacji laserem Nordlys by Ellipse służą całkowitemu i trwałemu usunięciu zbędnego owłosienia. Najczęściej wykonuje się je na takich obszarach ciała, jak wąsik, plecy, brzuch, klatka piersiowa, ramiona i przedramiona, ręce, uda i łydki, bikini itp. W Centrum Estetyki Salus zabiegi laserowej depilacji przeprowadzane są przez przeszkolonego kosmetologa. Przesłanek do poddania się zabiegom depilacji laserowej w celach kosmetycznych jest wiele, m.in. wrastanie włosów w skórę po zastosowaniu innych metod depilacji, zaczerwienienia i podrażnienia skóry po depilacji innymi metodami u pacjentów z wrażliwą skórą, a u mężczyzn nadwrażliwość skóry na golenie. Mogą to być także poważniejsze problemy, jak hirsutyzm, czyli nadmierne owłosienie typu męskiego u kobiet, nasilenie owłosienia na skutek zmian hormonalnych po ciąży itp.

Efekty epilacji laserem Nordlys by Ellipse widoczne są już po pierwszej sesji, ale nie należy oczekiwać, że jeden zabieg przyniesie oczekiwane rezultaty. Liczba zabiegów potrzebnych dla całkowitego usunięcia owłosienia ustalana jest indywidualnie. Depilacja jest skuteczna jedynie dla włosów w fazie wzrostu (anagenu), a ponieważ nie wszystkie są w danym momencie na tym samym etapie wzrostu, niezbędne jest kilkukrotne powtórzenie zabiegu. Dla uzyskania ostatecznego efektu potrzebnych jest średnio 5 zabiegów, ale trzeba pamiętać, że każdy pacjent wymaga indywidualnego podejścia i może być potrzebnych więcej lub mniej sesji. Częstotliwość wykonywania zabiegów zależy od predyspozycji pacjentów i oczekiwanych efektów – zazwyczaj przerwa pomiędzy nimi wynosi ok. 8 tygodni.

Do zabiegu epilacji laserem Nordlys by Ellipse nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Włosy przed zabiegiem można ogolić lub przystrzyc, dodatkowo skóra zostanie dokładnie oczyszczona przed zabiegiem. Sam zabieg trwa – w zależności od obszaru ciała, który jest poddawany epilacji – od 10 minut (wąsik) do 1,5 godziny (obie nogi). Dla zdecydowanej większości pacjentów zabieg epilacji jest niemal zupełnie bezbolesny i wykonuje się go bez znieczulenia. Zabieg jest całkowicie bezpieczny.

Przed zabiegiem zapraszamy na konsultacje, aby ustalić odpowiedni dla Państwa program.

Umów się na zabieg

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeśli chcesz umówić wizytę lub zabieg, zadać pytanie, podzielić się opinią lub pomysłem. Nasz zespół odpowie na Twoją wiadomość najszybciej, jak to tylko możliwe.

Tylko cyfry, bez spacji, myślników i znaków specjalnych