Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

CENTRUM MEDYCZNE SALUSCENTRUM ESTETYKIZABIEGIEndermologia Alliance LPG

Endermologie Alliance LPG

Endermologie Alliance LPG to najnowsze osiągnięcie francuskiej firmy specjalizującej się w chronionych patentami zabiegach endermologii – jednym z najskuteczniejszych narzędzi współczesnej kosmetologii do nieinwazyjnego zwalczania cellulitu, redukowania tkanki tłuszczowej, ujędrniania skóry i modelowania sylwetki.

System Endermologie Alliance LPG to cieszące się nieustannie rosnącą popularnością zabiegi wyszczuplające i usuwające skórkę pomarańczową, polegające na intensywnej stymulacji tkanek przy zagwarantowaniu pacjentom maksimum komfortu. Endermologia Alliance oddziałuje na ciało w trzech wymiarach:

› redukując miejscowo zlokalizowaną, trudną do usunięcia innymi metodami tkankę tłuszczową

› wygładzając cellulit

› ujędrniając skórę poprzez pobudzanie produkcji naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Endermologia wykonywana aparatem Alliance ma formę relaksującego i przyjemnego masażu podciśnieniowego, któremu poddawane jest całe ciało pacjenta lub jego wybrane obszary. Zabiegi są całkowicie nieinwazyjne, bezbolesne i nie wymagają okresu rekonwalescencji. Z jednej strony poprzez mechaniczne oddziaływanie pobudzają metabolizm na poziomie komórkowym, z drugiej – za pomocą mikroimpulsów stymulują komórki, reaktywując produkcję  endogennego  kolagenu, który ujędrnia skórę, elastyny, która nadaje jej sprężystość, oraz kwasu hialuronowego, który zapewnia jej odpowiednie nawilżenie. Efektem tych procesów jest również aktywacja naturalnego procesu lipolizy, czyli uwalniania tłuszczu, który zamieniany jest na energię.

Zmodernizowana i opatentowana głowica aparatu Endermologie Alliance zapewnia trzykrotnie szybsze efekty niż zabiegi endermologii wykonane sprzętem poprzedniej generacji, a nowy sensor identyfikacji skóry, który zastosowano w tym urządzeniu, pozwala jeszcze precyzyjniej dopasować charakter zabiegów do indywidualnych parametrów ciała każdego pacjenta. Nadzorujący zabieg specjalista może w pełni nadzorować terapię, dzięki zintegrowanemu z aparatem tabletowi  – od wprowadzenia danych pacjenta, przez diagnozę tkanek w obszarach zabiegowych i ustawienie trybów leczenia, po monitorowanie postępów zabiegów.

Zabiegi endermologii urządzeniem Alliance mogą być wykonywane zarówno na ciało, jak i na twarz – sprzęt wyposażony jest w 4 głowice: do małych obszarów, do dużych obszarów, do trudno dostępnych obszarów oraz do twarzy i blizn.

W badania przeprowadzonych wśród pacjentów, którzy poddali się zabiegom Endermologie Alliance LPG, 87% potwierdziło widoczną redukcję zmarszczek, 70% – poprawę jędrności skóry, a 67% – wygładzenie cellulitu.

Umów się na zabieg

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeśli chcesz umówić wizytę lub zabieg, zadać pytanie, podzielić się opinią lub pomysłem. Nasz zespół odpowie na Twoją wiadomość najszybciej, jak to tylko możliwe.

Tylko cyfry, bez spacji, myślników i znaków specjalnych