Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

CENTRUM MEDYCZNE SALUSCENTRUM ESTETYKIZABIEGIENDERMOLOGIA LPGEndermolift twarzy, szyi i dekoltu

Endermolift - odmładzanie skóry twarzy, szyi i dekoltu

Skóra to organ, którego jędrność, elastyczność i zdrowy wygląd zależy od aktywności komórkowej. Niestety, wraz z wiekiem jej zdolność do regeneracji maleje. Po 25. roku życia spada aktywność fibroblastów, czyli komórek odpowiedzialnych za produkcję kolagenu i elastyny. Pojawiają się pierwsze zmarszczki, skóra staje się luźna i traci blask.

Endermolift to naturalny, nieinwazyjny zabieg przeciwstarzeniowy Endermologie LPG, który wzmacnia skórę przez mechaniczną stymulację fibroblastów, pobudzając je do produkcji kolagenu i elastyny. Klapki głowicy poruszają się z regulowaną częstotliwością, a ich ruch wymuszany jest przez podciśnienie regulowane na kilku poziomach. Endermolift to drenaż, wygładzenie i ujędrnienie dla każdego rodzaju skóry. Rezultaty, jakie można osiągnąć tą metodą, to rozjaśnienie cery, modelowanie konturów twarzy, wygładzenie linii zmarszczek, ujędrnienie, zagęszczenie skóry.

Po indywidualnej ocenie stanu skóry twarzy i określeniu celu zabiegu, terapeuta proponuje pacjentowi program zabiegów Endermologie. Ta opatentowana, w 100% naturalna technika jest całkowicie bezbolesna. Oprócz kontrolowanego oddziaływania terapeutycznego zabieg ma efekt relaksacyjny.

W centrum Estetyki Salus proponujemy wykonanie następujących zabiegów Endermolift:

› lifting okolic oczu
› zabieg przeciwzmarszczkowy poprawiający gęstość skóry
› zabieg ujędrniający aktywizujący produkcję kolagenu
› zabieg liftingu wywołujący rozświetlenie cery
› zabieg liftingu regenerujący komórki
› zabieg wyszczuplający i modelujący owal twarzy
› endermolift basic

Każdy z zabiegów endermolift może zostać wzbogacony o kurację preparatami z linii LPG (maska kolagenowa + inne preparaty dedykowane wybranemu problemowi). Efekt zabiegów endermolift może zostać wzmocniony poprzez systematyczne stosowanie preparatów z linii LPG w domu.

Umów się na zabieg

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeśli chcesz umówić wizytę lub zabieg, zadać pytanie, podzielić się opinią lub pomysłem. Nasz zespół odpowie na Twoją wiadomość najszybciej, jak to tylko możliwe.

Tylko cyfry, bez spacji, myślników i znaków specjalnych