Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

D-ACTOR 200

Usuwanie cellulitu za pomocą ultradźwięków
Terapia falą akustyczną (AWT® ang. Acoustic Wave Therapy) przy użyciu systemu D-ACTOR® 200 to pierwszy skuteczny sposób leczenia cellulitu oraz redukcji zwiotczałej skóry. Producent aparatu szwajcarska firma Storz Medical jest pionierem i światowym liderem w zakresie dostarczania i rozwoju technologii fali uderzeniowej.

Akustyczna fala uderzeniowa jest również doskonałym sposobem na wymodelowanie sylwetki poprzez zmniejszenie obwodu ciała. Redukuje ilość komórek tłuszczowych, zmniejsza zwłóknienia w tkance podskórnej, stymuluje krążenie, wspomaga usuwanie produktów przemiany materii przez układ limfatyczny i krwionośny oraz likwiduje obrzęki.

Ponadto powoduje zagęszczenie włókien kolagenu w skórze i poprawia jej napięcie.
Rezultaty terapii widać już po kilku sesjach. Skóra staje się gładsza, jędrna i bardziej sprężysta, a cellulit i miejscowa otyłość zostają zlikwidowane. Efektem działania jest również utrata centymetrów w obwodzie ciała.

Spektakularne efekty w modelowaniu sylwetki, ujędrnianiu skóry i terapii antycellulitowej przynosi połączenie zabiegów fali uderzeniowej z endermologią. Lokalne otłuszczenia zlikwiduje z powodzeniem nasz agent do zadań specjalnych – urządzenie CoolTech (kriolipoliza jako alternatywa dla chirurgicznego odsysania tłuszczu czyli liposukcji).

 

Terapia łącząca możliwości kriolipolizy CoolTech, fali uderzeniowej Storz oraz endermologii LPG Alliance to sprzymierzeniec każdej kobiety, która chce wymodelować sylwetkę oraz na dobre rozprawić się z cellulitem i lokalnymi otłuszczeniami. Efekty uboczne? Doskonale ujędrniona i odżywiona skóra.

Jak wygląda zabieg urządzeniem Storz D-Actor 200?
Na obszar terapeutyczny nakładany jest żel ułatwiający przekazywanie energii fali akustycznej w głąb skóry. Daje on przyjemne uczucie chłodzenia. Następnie rozpoczyna się zabieg. Fale akustyczne są aplikowane przez głowicę wyglądem przypominającą pistolet. Wykonujący zabieg przesuwa głowicę po powierzchni poddawanej terapii wg. zadanego programu. Zabieg jest niebolesny – przez osoby które poddały się terapii porównywany jest do intensywnego masażu.
Obszary terapeutyczne to uda, okolice pośladków oraz ramiona. Terapia może też być wykonywana w przypadku dużej otyłości w okolicy brzucha. Składała się ona z 6-12 sesji odbywających się w 3-7 dniowych odstępach. Poziom energii jest dobierany indywidualnie w zależności od odczuć pacjentki/ta, tak aby efekty terapeutyczne były odczuwalne.

Wskazania do wykonania zabiegu D-Actor 200:
› cellulit (stadium I – III)
› modelowanie sylwetki
› zmniejszenie obwodu leczonych obszarów ciała
› rozbicie tłuszczu w przypadku lokalnej otyłości
› wygładzenie i odmłodzenie skóry
› poprawa napięcia skóry
› poprawa napięcia mięśni i tkanki łącznej
› poprawa miejscowego krążenia krwi
› usuwanie zatorów limfatycznych
› redukcja rozstępów
› redukcja blizn
› leczenie tzw. punktów spustowych (obszarów o zwiększonej wrażliwości w obrębie mięśni i/lub powięzi)

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu D-Actor 200:
› ciąża i okres karmienia piersią
› rozrusznik serca
› ciężkie choroby układu krążenia
› skłonność do krwotoków (np. hemofilia)
› nadciśnienie
› choroby i operacje w obrębie żył nóg
› choroby nowotworowe
› cukrzyca
› niewydolność nerek
› niewydolność wątroby
› padaczka
› leczenie doustnie sterydami do 6 tygodni przed pierwszym zabiegiem

Zalecenia po zabiegu D-Actor 200:
› przyjmowanie dużej ilości płynów (2-3 litry dziennie). Zaraz po zabiegu należy wypić pół litra wody.

Umów się na zabieg

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeśli chcesz umówić wizytę lub zabieg, zadać pytanie, podzielić się opinią lub pomysłem. Nasz zespół odpowie na Twoją wiadomość najszybciej, jak to tylko możliwe.

Tylko cyfry, bez spacji, myślników i znaków specjalnych