Kliknij, by zadzwonić:  Przychodnia  |  Szpital  |  Rehabilitacja  |  Centrum Estetyki Rejestracja online

AquaPure

Aquapure (nazywany też mezoterapią bezigłową) jest innowacyjnym urządzeniem wykorzystującym inteligentny system pielęgnacji twarzy. Podstawą jego działania jest metoda hydropeelingu próżniowego, łącząca w sobie wielopłaszczyznowy mechanizm działania, którego efektem jest odmłodzenie i oczyszczenie skóry.

Zabieg AQUAPURE polega na usuwaniu martwych komórek naskórka oraz zanieczyszczeń z powierzchni skóry z równoczesną aplikacją specjalistycznych substancji aktywnych dobranych do problemu skóry o działaniu oczyszczającym, nawilżającym i odmładzającym.
Jest to zabieg bezbolesny, nieinwazyjny i komfortowy. Polecany również jako sposób na uzyskanie szybkiego efektu bankietowego, ponieważ zabiegowi nie towarzyszy okres rekonwalescencji.
Zabieg składa się z kilku etapów, o różnorodnym działaniu i przeznaczeniu.
Pierwszy z nich to oczyszczenie skóry pacjenta przy pomocy substancji złuszczających. Następnie na oczyszczoną skórę nanoszone są unikalne substancje aktywne, zawierające przeciwutleniacze, składniki przeciwzapalne i nawilżające. Kolejnym etapem jest relaksujący masaż końcówkami zabiegowymi, który poprawia ukrwienie, widocznie wygładza skórę, niweluje zmarszczki i dodaje promiennego wyglądu skórze. Na tym etapie wykorzystujemy technikę elektroporacji z możliwością aplikowania wybranego serum, które dodatkowo odżywia skórę i sprzyja jej regeneracji. Jest to zabieg, który wykonujemy przez cały rok, także latem. W dniu zabiegu skóra może być lekko podrażniona, więc lepiej unikajmy słońca.

Preparaty, które wykorzystujemy podczas zabiegu urządzeniem AquaPure są najwyższej jakości. Zawierają one starannie dobrane składniki oraz wyciągi z roślin, takie jak ekstrakty z miodu, wąkrota azjatyckiego, peptydy, kwas hialuronowy, papainę czy owies zwyczajny.

Dla kogo AquaPure?
Zabieg z wykorzystaniem urządzenia Aquapure polecany jest przede wszystkim osobom, którym zależy na szybkim osiągnięciu pożądanego rezultatu, bez konieczności długiej rekonwalescencji. Wskazania do wykonania tej procedury zawierają się w trzech podstawowych grupach:

ODMŁADZANIE – zabiegi z wykorzystaniem AquaPure przeciwdziałają procesom starzenia się skóry. Szczególnie efektywne są w przypadku dojrzałej skóry, która często jest niedotleniona, pozbawiona elastyczności i napięcia gwarantujących jej młody wygląd. Zabieg dedykowany jest także skórom łojotokowym z poszerzonymi porami.
LECZENIE – drugą grupę wskazań stanowią niektóre schorzenia i patologie w obrębie skóry i naskórka, takie jak nadmierne rogowacenie naskórka, powierzchowna nadmierna pigmentacja, jak również zmiany potrądzikowe czy wrastające włosy powikłane stanami zapalnymi w obrębie mieszka włosowego.
BAZA DLA AGRESYWNIEJSZYCH TERAPII – zabiegi z wykorzystaniem urządzenia AquaPure doskonale przygotowują skórę do innych, bardziej radykalnych zabiegów z obszaru medycyny estetycznej. Dlaczego ma to znaczenie? Z dwóch powodów: estetycznego i finansowego. Skóra lepiej odżywiona i przygotowana do terapii z całą pewnością lepiej zareaguje na zaaplikowane leczenie (np. ostrzykiwanie wypełniaczami) – wskaże też obszary wymagające realnej interwencji – a ilość potrzebnego do zaaplikowania preparatu, będzie dużo mniejsza niż w przypadku skór nieprzygotowanych do terapii.

AquaPure przeciwskazania do zabiegu:
› choroba nowotworowa (zabieg można wykonać po konsultacji z lekarzem)
› ciąża i okres karmienia piersią
› uczulenie na miód
› uczulenie na aspirynę (kwas salicylowy)
› oparzenia słoneczne
› naruszenie ciągłości skóry
› silne stany zapalne (atopowe zapalenie skóry, łuszczyca)
› choroby wirusowe, bakteryjne i grzybicze
› kwas hialuronowy oraz botoks (zabieg można wykonać dwa tygodnie po ostrzyknięciu)

Umów się na zabieg

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeśli chcesz umówić wizytę lub zabieg, zadać pytanie, podzielić się opinią lub pomysłem. Nasz zespół odpowie na Twoją wiadomość najszybciej, jak to tylko możliwe.

Tylko cyfry, bez spacji, myślników i znaków specjalnych